Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 19.11.2017

pretežno oblačno
Popoldne bo sončno z občasno spremenljivo oblačnostjo. Možne bodo posamezne kratkotrajne plohe. Zvečer bo ponekod zapihal severni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 4 do 8, na Primorskem do 13 °C.
-4°C | 10°C
ponedeljek, 20.11.2017
-4°C | 10°C
torek, 21.11.2017
0°C | 13°C
sreda, 22.11.2017
0°C | 16°C
četrtek, 23.11.2017
2°C | 14°C
Opozorila
Nedelja, 19.11.2017 ob 13h
Dodatnega opozorila ni.
-4°C
10°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Odlična uvrstitev Kristine Vršič na svetovnem ......


ŠPORT

| |
22.03.2016      11:39
A A

Odlična uvrstitev Kristine Vršič na svetovnem pokaluKristina Vršič foto Judo zveza Slovenije
Kristina Vršič foto Judo zveza Slovenije
Deli:

Kristine Vršič srebrna  na svetovnem pokalu

Januarja  se je Kristina Vršič s Slovensko reprezentanco udeležila svetovnega pokala Africa open Tunis 2016. Nastopala je v kategoriji do 48 kg in v prvi borbi premagala Loreno Caastell iz Španije, v četrtfinalu Yvin Romane iz Francije ter v polfinalu domačinko Olfa Sanudi iz Tunizije. Naposled se je v finalu pomerila z Garcia Mesa Cinta iz Španije, kjer je morala priznati premoč in domov odnesla srebrno medaljo. Njen uspeh so dopolnili še Martin Hojak in Mihael Žgank s 1. mestoma, Anka Pogačnik, Matjaž Trbovc, Adrian Gomboc in Jesenko Cetič so osvojili 3. mesto. Peti mesti sta dosegli sestri Štangar. Po številu medalj je Slovenija zasedla odlično drugo mesto takoj za Francijo.  
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI JUDO KLUB DUPLEK? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!