Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 18.10.2017

pretežno jasno
Popoldne bo pretežno jasno. Najvišje dnevne temperature bodo od 18 do 24 stopinj C.
7°C | 23°C
četrtek, 19.10.2017
4°C | 22°C
petek, 20.10.2017
7°C | 21°C
sobota, 21.10.2017
5°C | 18°C
Opozorila
Torek, 17.10.2017 ob 13h
Dodatnega opozorila ni.
7°C
23°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Nina Milošević tretja, Kristina Vršič peta na ......


ŠPORT

| |
05.02.2014      18:37
A A

Nina Milošević tretja, Kristina Vršič peta na kontinentalnem pokalu v Bolgariji


Pričeli so se nastopi slovenskih tekmovalcev v judu na turnirjih, ki se točkujejo za svetovni članski pokal 2014. Prvi tak turnir je bil v soboto 01.02.2014 in v nedeljo 02.02.2014 v Sofiji v Bolgariji. Po novem imenovanju je bil to Kontinentalni pokal (prej A turnir svetovnega pokala) European Open Sofia 2014 Women & Men.


Bronasta medalja Nina Milošević (foto: http://www.eju.net/)
Bronasta medalja Nina Milošević (foto: http://www.eju.net/)
Deli:

Slovenijo so zastopali članice Kristina Vršič, Manja Kropf, Nina Milošević, vse tri JK Duplek, Tina Trstenjak, Anka Pogačnik, Urška Gračner, Klara Apotekar, vse JK Z'dežele Sankaku, Andreja Leški, Branka Mirjanič, obe JK Bežigrad, ter Vlora Beđeti, JK Olimpija in člani Tadej Mulec, JK Duplek, Matjaž Trbovc, Adrian Gomboc, Gašper Jerman, Mihael Žgank, vsi  Z'dežele Sankaku, Luka Harpf, Andraž Jereb, oba JK Bežigrad, ter David Kukovica, JK Branik Broker.   

Od dupleških tekmovalcev je najbolje nastopila Nina Milošević v kategoriji do 63 kg, saj je s tremi posamičnimi zmagami (premagale je Gutierrez – MEX, Ahrens – GER in Shor – ISR) in enim porazom v polfinalu osvojila 3. mesto in bronasto medaljo. Odlično se je odrezala tudi Kristina Vršič v kategoriji do 48 kg, saj je na koncu zasedla 5. mesto. Manja Kropf v kategoriji do 57 kg in Tadej Mulec v kategoriji do 81 kg pa sta po porazih v prvih borbah ostala brez repesaža in uvrstitve.   

Ostali slovenski tekmovalci in tekmovalke so nastopili takole :  Tina Trstenjak 1. mesto v kategoriji do 63 kg,  Andraž Jereb 3. mesto v kategoriji do 66 kg,  Mihael Žgank 5. mesto v kategoriji do 90 kg, medtem ko so Anka Pogačnik v kategoriji do 70 kg, Klara Apotekar v kategoriji do 78 kg in Gašper Jerman v kategoriji do 81 kg osvojili 7. mesta. Ostali slovenski tekmovalci so končali tekmovanja že v predtekmovanju.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI JUDO KLUB DUPLEK? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!