Logo MojaObčina.si

Duplek

DANES
-2°C
-2°C
JUTRI
1°C
-3°C
1929

Kadetski evropski pokal Follonica (ITA) in 42.pokal Lendave

V soboto in nedeljo, 11. in 12. feb., je v Italiji potekal prvi EJU pokal za kadete in kadetinje U18- "CADET EUROPEAN JUDO CUP FOLLONICA 2017". Na tekmovanju je sodelovalo 509 judoistov in judoistk iz 27. držav sveta. Predstavniki Dupleka so tokrat nastopili nekoliko slabše. Brez uvrstitev so ostali Tajda Senekovič do 63kg, Staš Kokotovič do 55kg in David Kraljić do90kg. Slovenija je na koncu osvojila dve bronasti kolajni, in sicer Kaja Kajzer do 57kg in Dora Bohinc nad 70kg. Zabeležili smo še štiri peta mesta, eno sedmo in štiri deveta mesta.

V soboto  je v Lendavi potekal uradni turnir za starostno kategorijo mlajših kadetov in mladink , katerega sta se udeležila Filip Nipič v starostni kategoriji mlajših kadetov ter Tamara Kraljić pri mladinkah. Tamara je v kategoriji nad 78kg zabeležila štiri zmage in s tem 1. mesto na tekmovanju ter potrdila dobro formo , Filip pa je v kategoriji do 60kg med 16 tekmovalci zasedel  7. mesto.Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
Digitalni marketing v Slovenij