Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 20.11.2017

pretežno oblačno
Ponoči bo pretežno jasno. Ponekod po nižinah bo spet nastala megla. Najnižje jutranje temperature bodo od -5 do 0, v alpskih dolinah do -8, ob morju okoli 4 °C.
-4°C | 10°C
torek, 21.11.2017
0°C | 13°C
sreda, 22.11.2017
0°C | 16°C
četrtek, 23.11.2017
2°C | 14°C
Opozorila
Nedelja, 19.11.2017 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
-4°C
10°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Člansko državno prvenstvo ter državno ......


ŠPORT

| |
22.03.2016      12:12
A A

Člansko državno prvenstvo ter državno prvenstvo mlajših kadetov/kadetinj 2016DP člansko kat. 63kg foto judo zveza slovenije
DP člansko kat. 63kg foto judo zveza slovenije
Deli:
Odlične borbe naših tekmovalcev !

V Gorišnici je 5. marca potekalo državno prvenstvo v starostni kategoriji U16 ter članov in članic. V dopoldanskem delu so nastopili Kokotovič Staš v kategoriji do 50 kg, Nipič Filip v kategoriji do 55 kg in Kraljić David v kategoriji nad 81 kg. Najbolje se je odrezal Staš, ki je po suverenih zmagah prišel v finale in tam po napaki moral priznati premoč Plečko Davida iz JK Bežigrad ter tako osvojil srebrno medaljo za JK Duplek. Tretje mesto je osvojil David, Filip pa je v svojem prvem državnem prvenstvu za mlajše kadete ostal brez uvrstitve. Odlično so nastopili naši tekmovalci na članskem delu prvenstva. V finalu kategorije do 48 kg se je Kristina Vršič JK Duplek pomerila s Štangar Marušo iz JK Olimpija. Zaradi poškodbe se Kristina ni mogla boriti tako kot bi hotela in je na koncu osvojila odlično drugo mesto, srebrno medaljo ter naslov državne podprvakinje. Uspeh je v isti kategoriji dopolnila Ljudmila Merčnik s 3. mestom. V kategoriji do 57 kg sta v finalu nastopili Manja Kropf JK Duplek in Petra Nareks JK Z'Dežele Sankaku, kjer je le po razliki v kaznih 2:1 izgubila Manja in osvojila srebrno medaljo ter naslov državne podprvakinje. Na prvem članskem prvenstvu se je odlično odrezala Senekovič Tajda, ki je z odličnimi borbami na koncu osvojila bronasto medaljo v kategoriji do 63 kg. V kategoriji nad 78 kg je Tamara Kraljić osvojila odlično srebrno medaljo ter naslov državne podprvakinje. Gregor Kocmut je v kategoriji do 90 kg po dolgi odsotnosti s tekmovanj zasedel 5. mesto.


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI JUDO KLUB DUPLEK? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!