Logo MojaObčina.si

Duplek

DANES
1°C
-4°C
JUTRI
7°C
-2°C
Deli
1579

2. MEDALJI NA DRŽAVNEM PRVENSTVU KARATE ZVEZE SLOVENIJE

V Podčetrtku je potekalo mladinsko državno prvenstvo v športnih borbah in katah posamezno. Naš Karate klub WKSA Duplek je osvojil dve medalji v konkurenci več kot 400 tekmovalcev iz vse Slovenije. Pri tem je potrebno omeniti, da smo nastopi samo s tremi dekleti.Vsa tri naša dekleta so se srčno borila tako v katah kot v športnih borbah, kar je bilo dovolj za odličen dosežek na tem prestižnem tekmovanju.Vsa tri dekleta se niso dobro odrezala v katah in se je poznala odsotnost Sare Rojs. Medtem so pa odlično nastopile v športnih borbah, kjer je Jana Rojs odlično začela in zmagovala z veliko srčnostjo in željo po medalji. Trener Matej Verbošt je upal, da se bo uvrstila v finale, a je ta odločilni boj Jana izgubila v zadnjih štirih sekundah. Njen končni rezultat je bil 3. mesto. Tudi Vita Rojs se je odlično borila, saj je njen nastop v finalu proti izkušenejši prvakinji bil gotovo boljši, kot boji v preteklosti. Na koncu je morala priznati premoč nasprotnice in se zadovoljiti z drugim mestom. Nastopila je tudi Hera A. Masten, ki je tokrat imela več sreče z poškodbami, a smolo pri žrebu, saj je že v prvem krogu dobila kasnejšo podprvakinjo, ki ji je zagotovila boj v repasažu, a ga je Hera tudi izgubila.Čestitamo vsem za odlične nastope.
Bravo punce!

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!