Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 21.02.2018

oblačno
Popoldne bo oblačno. Predvsem v južni in vzhodni Sloveniji bo občasno rahlo snežilo, drugod v notranjosti Slovenije bo količina padavin zelo majhna, v večjem delu zahodne Slovenije pa bo suho. Pihal bo severovzhodnik, na Primorskem zmerna do močna burja. Najvišje dnevne temperature bodo od -1 do 3, na Primorskem do 7 °C.
0°C | 2°C
četrtek, 22.02.2018
-1°C | -1°C
petek, 23.02.2018
-1°C | 0°C
sobota, 24.02.2018
-2°C | 1°C
nedelja, 25.02.2018
-7°C | -6°C
Opozorila
Sreda, 21.2.2018 ob 12h
Najmočnejši sunki burje na Primorskem bodo ponekod presegali hitrost 120 km na uro.
0°C
2°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

ŠDBV Aikido klub Duplek doniral sredstva za ......


NOVICE

| |
08.06.2014      22:27
A A

ŠDBV Aikido klub Duplek doniral sredstva za otroke na poplavljenih območjih Bosne in SrbijeSrečni smo da smo del tega projekta.Pomoč otroci-otrokom.
Srečni smo da smo del tega projekta.Pomoč otroci-otrokom.
Deli:

Člani ŠDBV Aikido klub Duplek skupaj z našimi najmlajšimi aikidokicami Mala šola aikida za otroke in njihovimi starši smo konec meseca maja zbirali sredstva za pomoč otrokom prizadetim na poplavljenih območjih Bosne in Srbije.Zbrali smo kar nekaj sredstev in s tem kupili nekaj pleničk in hrane za otroke.Tudi nekaj oblačil smo zbrali in jih skupaj z ostalimi sredstvi osebno dostavili našim kolegom iz Rdečega križa in AKUD Srbija v Kopru,kjer bodo poslali naprej otrokom v Bosno in Srbijo.

Zelo lep je občutek, ko vidiš kako so ljudje srečni ko dostaviš pakete namenjene pomoči prizadetim.Tako lepega občutka sem bil deležen tudi sam,ko sem vse skupaj dostavil Rdečemu križu in povedal da so vse to zbrali naši otroci-otrokom.Ljudje kateri delajo dan in noč v teh skladiščih so ljudje velikega srca,polni pozitivne energije in dobrosrčnosti.Srečen in vesel sem da smo lahko pomagali in da smo del tega projekta tudi mi. Smo ljudje ki radi pomagamo,zato dragi moji prijatelji družimo se ,pomagajmo si med seboj,v slogi je moč.

Lep športni pozdrav!

Bine Štrucl
5 (1 glas)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Duplek!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!