Logo MojaObčina.si
DANES
23°C
11°C
JUTRI
24°C
8°C
Oceni objavo

POMEMBNO OBVESTILO za organizatorje javnih prireditev na prostem

V javni obravnavi je predlog nove Uredbe o načinu uporabe zvočnih naprav na shodih in prireditvah – rok za pripombe je 25.3.2024

Seznanjamo, da je v javni obravnavi predlog nove Uredbe o načinu uporabe zvočnih naprav na shodih in prireditvah. Zaradi večjega obsega sprememb ta predpis nadomešča sedanjo Uredbo o načinu uporabe zvočnih naprav, ki na shodih in prireditvah povzročajo hrup.

V predlogu so korenite spremembe, ki bodo vplivale na delo občinskih organov, ki vodijo postopke izdaje dovoljenj, na organizatorje javnih prireditev na prostem kot tudi na obseg prireditev v občinah.

Pripombe na predlog novega predpisa (Uredbe) je do 25. 3. 2024, preko obrazca na strani eUprave.

 

Skupna občinska uprava Maribor

Skupna služba varstva okolja

Andreja KAVAŠ                        

Oglejte si tudi