Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 19.02.2018

oblačno
Ponoči bo oblačno, predvsem ponekod na Notranjskem in Kočevskem bo občasno rahlo snežilo. Pihal bo severovzhodni veter, na Primorskem zmerna do močna burja. Najnižje jutranje temperature bodo od -5 do 0, na Primorskem do 4 °C.
-2°C | 2°C
torek, 20.02.2018
0°C | 2°C
sreda, 21.02.2018
1°C | 2°C
četrtek, 22.02.2018
-2°C | 0°C
petek, 23.02.2018
-1°C | 1°C
Opozorila
Nedelja, 18.2.2018 ob 18h
Do ponedeljka dopoldne bodo na Primorskem na izpostavljenih mestih najmočnejši sunki burje okoli 100 km/h.
-2°C
2°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Odličen rezultat naših karateistov na karate ......


ŠPORT, OBVESTILA

| |
19.03.2016      11:26
A A

Odličen rezultat naših karateistov na karate turnirju v SevniciMEDALJE
MEDALJE
Deli:
Ponovno Vas obveščamo o uspehu vaših učencev – naših karateistov. Sevniški karate letos obeležuje 40 let svojega delovanja in v ta namen so v prvem delu letošnjega tekmovalnega in organizacijskega programa za vaše najmlajše varovance pripravili Odprti osnovnošolski karate turnir - LISIČKA OPEN 2016 v katah posamezno in ekipno. Odzvali smo se povabilu in prisostvovali športni manifestaciji otrok, ki so željni nastopanja. Naš Karate klub WKSA Duplek je dosegel 8 odličij in pokal za ekipno tretje mesto. Upali smo, da se nam bo pridružilo še več naših najmlajših, ki bi prvič poskusili z nastopi. Tokrat sta debitirali Ema Kovač in Lana Žugman, ki si je s pravilno izvedenim nastopom prislužila drugo mesto. Pri Emi je bila odločilna odločitev enega sodnika, ki pa se žal ni odločil njej v korist. Na obe smo zelo ponosni saj sta pokazali veliko samozavest in odnos že na svojem prvem tekmovanju. Jana Rojs je tokrat nastopila še bolje, kot na državnem prvenstvu, a je konkurenca bila zelo dobra, tako da je dosegla odlično tretje mesto. Lucija Mesarec je presenetila in se skozi tri kroge prebila vse do finala in zmagala v svoji kategoriji. Ta dan je očitno bil odličen tudi za njenega brata Nika Mesareca, saj je tudi on zelo odlično nastopil in premagal vse konkurente. Sara Rojs in Hera A. Masten sta nastopili v isti kategoriji in obe posegli po medaljah. Sara po zlati in Hera po bronasti. Sara je pokazala, da ima zelo malo konkurence in potrdila svojo prevlado tudi v ekipi z Hero in Lucijo, kjer so prav tako dosegle medalje in pokal.  Sevnico smo zapustili s prekrasnimi občutki, polnimi sreče in osebnega zadovoljstva Vsem tekmovalcem čestitamo za odličen rezultat!


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI KARATE KLUB WKSA DUPLEK? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!