Logo MojaObčina.si

Duplek

DANES
20°C
9°C
JUTRI
20°C
12°C
4658

Ocenjevanje škode zaradi posledic potresa 29. decembra 2020

Obveščamo vas, da lahko na podlagi sklepa Uprave Republike Slovenije za zaščito in reševanje do vključno 1. februarja 2021 prijavite škodo v večjem obsegu, nastalo na stavbah po potresu dne 29. decembra 2020.
Za prijavo uporabite obrazec Ocena delne škode na stavbah, povzročene po naravni nesreči (Obrazec 4). Občane, ki nameravajo škodo po potresu prijaviti, prosimo, da prijavljajo le škodo, ki je dejansko nastala po potresu in ne poškodb, ki niso posledica potresa.
Občani naj za prijavo izpolnijo obrazec Ocena delne škode na stavbah, povzročene po naravni nesreči (Obrazec 4). Vlogo lahko pošljejo na naslov Občina Duplek, Trg slovenske osamosvojitve 1, 2241 Spodnji Duplek, s pripisom »Vloga za ocenitev škode«, ali preko elektronske pošte na naslov obcina.duplek@duplek.si.
Vloge za prijavo škode je možno oddati do vključno 1. februarja 2021.

Škodo bo ocenila Komisija za oceno škode po naravnih nesrečah, ki jo je imenoval župan Občine Duplek.


Dokumenti, priloge:


Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi