Logo MojaObčina.si

Duplek

DANES
23°C
11°C
JUTRI
25°C
11°C
Deli
2170

OBVESTILO O ŠPORTNEM DOSEŽKU -NA ZUBLING CUP 2019

Tokrat se je naš Karate klub WKSA Duplek udeležil mednarodnega tekmovanja v Avstriji, natančneje v Leibnitzu - Zubling cup 2019. Tekmovanje je potekalo po olimpijskih WKF pravilih in med 11 državami, ki so imela skupaj skoraj 400 nastopov. Tekmovanja smo se zaradi bližajočega konca šole udeležili samo s tremi tekmovalci, ki so se vsi vrnili z medaljami.

Damjan Žinko je nastopil v kategoriji oseb s posebnimi potrebami in kljub velikemu pritisku publike in nekaj napakam dosegel tretje mesto. Jana Rojs je nastopila v športnih borbah in dokazala da se z vztrajnostjo lahko veliko nauči. Klonila je šele v finalu proti Nisi iz Murske Sobote. Po zaostanku 4:1 je dosegla neverjeten preobrat in izenačila na 5:5, a je imela nasprotnica prednost prve dosežene točke, kar je Jano stalo zlate medalje. Vita Rojs je tudi tokrat imela srečo z žrebom, a v finalu se je spopadla z Balkansko prvakinjo, ki si ni dovolila presenečenja. Tako smo zaključili tekmovanje z dvema drugima in enim tretjim mestom.

 

 

 

 

 

Iskrene čestitke vsem tekmovalcem za odlične nastope in osvojene medalje!
Čestitamo!

 

Športni pozdrav,

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi