Logo MojaObčina.si

Duplek

DANES
25°C
10°C
JUTRI
25°C
11°C
Deli
1925

USPEŠNI NA ODPRTEM PRVENSTVU OBČINE ŠENTILJ 2018

Karate klub WKSA Duplek je s svojimi člani med deset gostujočimi klubi na Odprtem prvenstvu občine Šentilj dosegel skupno  3 mesto. Med 112 tekmovalci so se naši karateisti in karateistke odlično odrezali in odšli domov z 9 zlatimi, 5 srebrnimi in 2 bronastima medaljama. K skupno 16 medaljam so pripomogli prav vsi naši člani in še posebej smo ponosni na naše najmlajše. V katah so prva mesta osvojili: Lejla Verbošt, Karin Ludvik, Jana Rojs, Sara Rojs in Damjan Žinko. V ekipnem delu je ekipa v sestavi Jan in Karin Ludvik, ter Jana Rojs prav tako osvojila najvišjo stopničko. Druga mesto je v katah zasedla Tjaša Rojs in takoj za njo na tretjem Gaja Rojs. S tretjim mestom v kategoriji kat se je okitila tudi Vita Rojs. Nato smo imeli smo še dve ekipi v tej disciplini ki sta obe dosegli drugo mesto. To sta bili ekipi najmlajših v sestavi Gaja Rojs, Lajla Verbošt in Tjaša Rojs, ter starejših deklic Hera A. Masten, Sara Rojs in Vita Rojs. V disciplini športne borbe so prva mesta osvojile: Lejla Verbošt, Sara Rojs in Vita Rojs, ki so se zelo izkazale z odličnimi boji. Še posebej smo pa ponosni na Lejlo Verbošt, ki je debitirala v športnih borbah in suvereno zmagala. 

Dosegli smo še dve srebrni medalji, ki sta jih dosegli Jana Rojs in Hera A. Masten. 

Vsi naši člani so odlično nastopili in se hrabro borili na svojih nastopih. Od starejših smo veliko pričakovali in so čisto vsi upravičili naša pričakovanja. Najmlajše tri Tjaša in Gaja Rojs, ter Lejla Verbošt so nas pa najlepše presenetile s svojimi nastopi, saj jih je bilo veselje gledat in navijat zanje.

 

Čestitamo vsem našim tekmovalcem,

 

Športni pozdrav,

Povezave

wksaduplek.si/

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi