Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 22.06.2018

pretežno oblačno
Ponoči se bodo padavine in nevihte razširile nad večji del države. Vmes bodo tudi močnejši nalivi in sunki vetra. Najnižje jutranje temperature bodo od 15 do 19 °C.
14°C | 19°C
sobota, 21.06.2018
17°C | 31°C
nedelja, 23.06.2018
8°C | 22°C
ponedeljek, 24.06.2018
11°C | 21°C
torek, 25.06.2018
12°C | 22°C
Opozorila
Četrtek, 21.6.2018 ob 18h
Zvečer so na severu in severovzhodu možne močnejše nevihte.
14°C
19°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

KARATEISTI USPEŠNI V SARAJEVU


ŠPORT, OBVESTILA

| |
15.05.2018      11:17
A A

KARATEISTI USPEŠNI V SARAJEVUDeli:

Z našimi člani smo se odpravili na tradicionalno tekmovanje »STARI GRAD OPEN« v Sarajevo in dosegli kar 8 medalj. Med drugim so nastopili izvrstni reprezentanti iz BIH, ki jih je bil užitek opazovati. V katah sta nastopili samo dve naši dekleti. Jana Rojs ni imela veliko konkurence, a je ta bila zato kvalitetna in je nazadnje osvojila odlično 3. mesto. Nastopila je tudi Sara Rojs, na katero smo lahko upravičeno ponosni saj se je prebila vse do finala, kjer ji je zmanjkalo znanja v visokih katah in se je morala zadovoljiti z odličnim 2. mestom. Kljub malemu številu naših nastopajočih smo se odlično izkazali tudi v športnih borbah. Hera Agapito Masten se je odlično borila in dosegla 2 mesto. Takoj za njo je bila znova Sara, ki pa več ni mogla doseči zaradi zdravstvenih težav. Tudi Vita Rojs je nastopila in dosegla 2. mesto, a bi gotovo lahko zmagala ob nekoliko večji koncentraciji v ključnih momentih. Jana Rojs je nastopila odločno, a je naletela na odlično nasprotnico, ki je izvrstno obvladovala nožne udarce. Ta ji je preprečila borbo za prvi dve mesti. Na tekmovanju je debitiral Amadej Želj, ki je imel nekaj sreče z žrebom in se uvrstil direkt v finale, kjer je pa klonil proti odličnemu nasprotniku iz Bosne. V tej borbi si je nabral prve dragocene izkušnje.

 

Čestitamo vsem za odlične nastope, ki jih v prihodnosti gotovo ne bo zmanjkalo.


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI KARATE KLUB WKSA DUPLEK? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!