Logo MojaObčina.si

Duplek

DANES
26°C
13°C
JUTRI
28°C
13°C
Deli
1804

KARATEISTI USPEŠNI V SARAJEVU

Z našimi člani smo se odpravili na tradicionalno tekmovanje »STARI GRAD OPEN« v Sarajevo in dosegli kar 8 medalj. Med drugim so nastopili izvrstni reprezentanti iz BIH, ki jih je bil užitek opazovati. V katah sta nastopili samo dve naši dekleti. Jana Rojs ni imela veliko konkurence, a je ta bila zato kvalitetna in je nazadnje osvojila odlično 3. mesto. Nastopila je tudi Sara Rojs, na katero smo lahko upravičeno ponosni saj se je prebila vse do finala, kjer ji je zmanjkalo znanja v visokih katah in se je morala zadovoljiti z odličnim 2. mestom. Kljub malemu številu naših nastopajočih smo se odlično izkazali tudi v športnih borbah. Hera Agapito Masten se je odlično borila in dosegla 2 mesto. Takoj za njo je bila znova Sara, ki pa več ni mogla doseči zaradi zdravstvenih težav. Tudi Vita Rojs je nastopila in dosegla 2. mesto, a bi gotovo lahko zmagala ob nekoliko večji koncentraciji v ključnih momentih. Jana Rojs je nastopila odločno, a je naletela na odlično nasprotnico, ki je izvrstno obvladovala nožne udarce. Ta ji je preprečila borbo za prvi dve mesti. Na tekmovanju je debitiral Amadej Želj, ki je imel nekaj sreče z žrebom in se uvrstil direkt v finale, kjer je pa klonil proti odličnemu nasprotniku iz Bosne. V tej borbi si je nabral prve dragocene izkušnje.

 

Čestitamo vsem za odlične nastope, ki jih v prihodnosti gotovo ne bo zmanjkalo.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi