Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 18.11.2018

oblačno
Danes bo v zahodni Sloveniji delno jasno, drugod pretežno oblačno. Predvsem na Kočevskem bo občasno naletaval sneg. Pihal bo vzhodni veter, na Primorskem zmerna do močna burja, ki bo čez dan nekoliko oslabela. Najvišje dnevne temperature bodo od 1 do 5, na Goriškem in ob morju do 10 °C.
1°C | 4°C
ponedeljek, 19.11.2018
2°C | 3°C
torek, 20.11.2018
2°C | 3°C
sreda, 21.11.2018
2°C | 5°C
četrtek, 22.11.2018
4°C | 7°C
Opozorila
Nedelja, 18.11.2018 ob 8h
V nedeljo dopoldne bodo najmočnejši sunki burje predvsem v Vipavski dolini še presegali hitrost 100 km/h.
1°C
4°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Obvestila

Ni debate - v Gorenje Surovino dajte stare ......


OBVESTILA

| |
04.10.2018      13:27
A A

Ni debate - v Gorenje Surovino dajte stare aparateDeli:
Akcija bo potekala od 8. do 25. oktobra 2018. Zbirali bomo vse, kar je priključeno na elektriko in vse, kar se napaja na baterije. V akciji bodo sodelovale osnovne šole s podravske regije, ki jih bo obiskal tudi poseben mobilni zbiralnik, glavna nagrada zanje pa bo 2x koncert znanega estradnika.

V akciji lahko sodelujete tudi vsi občanke in občani, prinesite odpadno električno in elektronsko opremo na enoto Gorenja Surovine v Mariboru - Tezno, Lahova ulica 40 (vhod pri Snagi), v času akcije vsak delovni dan med 8.00 in 18.00 uro ter v soboto od 8.00 do 13.00 ure ter na enoto Gorenja Surovine v Slovenski Bistrici, Kolodvorska 37, v času akcije vsak ponedeljek in sredo med 8.00 in 17.00 uro in sodelujte v nagradnem žrebanju za male gospodinjske aparate Gorenje na Radiu City.

Večje aparate lahko oddate tudi v poseben mobilni zbiralnik, ki bo v času akcije obiskal vse sodelujoče osnovne šole (termini bodo znani naknadno). Akcijo organiziramo podjetje Gorenje Surovina d.o.o. in družba ZEOS d.o.o. (Life projekt Gospodarjenje z e-odpadki pod sloganom E-cikliraj) v sodelovanju z Radiem City.

Akcija bo potekala v sklopu prvega Mednarodnega dneva E-odpadkov, ki bo 13. oktobra 2018.

Več o akciji na http://surovina.si ter http://www.zeos.si in http://www.eodpadki.zeos.si Pokažimo svojo okoljsko odgovornost ter odlagajmo odpadke na pravilen način.


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Duplek!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!