Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 21.10.2017

oblačno
Ponoči in zjutraj bo na Primorskem in deloma Notranjskem zmerno do pretežno oblačno, proti vzhodu pa bo vse več jasnine, predvsem v Prekmurju je še možna jutranja megla. Najnižje jutranje temperature bodo od 7 do 13, v zatišnih legah severne Slovenije okoli 4 stopinje C.
7°C | 20°C
nedelja, 22.10.2017
8°C | 16°C
ponedeljek, 23.10.2017
7°C | 12°C
torek, 24.10.2017
6°C | 16°C
sreda, 25.10.2017
8°C | 16°C
Opozorila
Petek, 20.10.2017 ob 19h
Dodatnega opozorila ni.
7°C
20°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Obvestila

EVROPSKO PRVENSTVO V KARATEJU IKU IN SVETOVNE ......


ŠPORT, OBVESTILA

| |
06.11.2014      16:21
A A

EVROPSKO PRVENSTVO V KARATEJU IKU IN SVETOVNE IGRE - LONDON 2014


Uspeh karateistov iz Karate kluba WKSA Duplek. Vid Kovačevič je osvojil 3. mesto na svetovnih igrah za otroke, ki je bilo organizirano v Londonu.


Slovenia team
Slovenia team
Deli:

Član Karate kluba WKSA Duplek Vid Kovačevič je osvojil 3. Mesto na Svetovnih igrah za otroke, ki je bilo organizirano v Londonu. Hkrati sta potekali dve tekmovanji; Evropsko Prvenstvo za kadete in mladince v karateju in t.i. Svetovno igre (v karateju) za otroke. Vid Kovačevič, Teja Kovač in Matic Herga so nastopili v reprezentanci iz našega kluba in pokazali, da so pravi borci, ter premagovali razne tekmece iz drugih držav. Teja Kovač se je v katah v hudi konkurenci prebila do 6. mesta in tako ostala brez odličja. Matic Herga je Slovenijo zastopal v posameznih in skupinskih bojih. Posamezno je po napetih bojih izpadel zaradi premočnih kontaktov in bil kaznovan, kljub temu da je tudi sam utrpel poškodbo. Pokazal je veliko borbenost in še večji potencial, ki ga ima. V skupinskem delu se je še bolj izkazal in z ekipo osvojil 4. mesto. Zaradi poškodb se nam namreč ni uspelo se uvrstiti na stopničke. Matic se je kljub poškodbi odlično boril, a je za medaljo bilo premalo. Medtem je Vid Kovačevič z odličnimi boji premagoval nasprotnike in si zasluženo priboril 3. mesto. Čestitamo!

Na tekmovanju je nastopilo 887 tekmovalcev iz 18 držav.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI KARATE KLUB WKSA DUPLEK? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!