Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 14.11.2018

pretežno oblačno
Danes bo na Primorskem in v gorah precej jasno, na Primorskem bo pihala šibka burja. V notranjosti Slovenije bo sprva pretežno oblačno, čez dan pa se bo ponekod jasnilo. Najvišje dnevne temperature bodo od 11 do 15, na Primorskem do 19 °C.
5°C | 13°C
četrtek, 15.11.2018
5°C | 11°C
petek, 16.11.2018
4°C | 9°C
sobota, 17.11.2018
0°C | 6°C
nedelja, 18.11.2018
-1°C | 7°C
Opozorila
Sreda, 14.11.2018 ob 11h
Dodatnega opozorila ni.
5°C
13°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Obvestila

3. KOLO ŠOLSKE KARATE LIGE - PODČETRTEK


ŠPORT, OBVESTILA

| |
27.01.2017      20:40
A A

3. KOLO ŠOLSKE KARATE LIGE - PODČETRTEKDeli:

Tokrat vas obveščamo o uspehu naših članov na 3. kolu šolske karate lige, ki je bilo v Podčetrtku. V konkurenci 130 tekmovalcev iz 16 klubov so naši tekmovalci znova odlično nastopili in se vrnili z enajstimi medaljami. Nastopili so tekmovalci iz naslednjih klubov: Karate klub Žalec, Karate klub Shotokan Velenje, Karate klub Dinamik Celje, Karate klub Velenje, Karate klub Tiger Velenje, Karate klub Rudar Velenje, Shotokan Oplotnica, Karate klub Rogaška Slatina, WKSA Duplek, Karate klub Petrovče, Karate klub Štore, Karate klub Ptuj, Karate Društvo Loče, Karate klub Brežice, Društvo za krate Celje in organizator karate klub Kozjansko in Obsotelje.

Devet naših članov se je udeležilo tekmovanja, ki so dosegli zelo lep rezultat z enajstimi medaljami. Od tega sta bili dve zlatištiri srebrne in 5 bronastih.

Karin Ludvik je nastopila med prvimi v katah in premagala vse v svoji kategoriji, ter tako odnesla domov zlato medaljo. Jana Rojs in Ema Kovač sta imeli težjo nalogo, saj sta imeli več nasprotnic, ki so zelo dobro nastopile, a je slednji vseeno uspelo osvojiti tretje mesto. Hera Agapito Masten, ter Vita in Sara Rojs so kot vedno nastopile v isti kategoriji, ter si razdelile drugo in tretji mesti. Nastopile so zelo samozavestno, kar pa ni bilo dovolj za prvo mesto. Tekmovalka z drugim karate stilom je bila tokrat boljša in odnesla našim dekletom zlato medaljo. Lana Žugman, ki je iz tekme v tekmo boljša je tokrat še bolje nastopila in zasluženo zmagala v svoji kategoriji. V katah je tokrat nastopila tudi Teja Kovač, ki je z drugim mestom dokazala sebi, da tudi v katah lahko zmaga, ker je gotovo bila moralna zmagovalka. Imeli smo tudi dve ekipi, ki sta nastopili v skupinskem delu kat, ki sta obe odlično nastopili in dosegli drugo in tretje mesto. Naša mlajša ekipa je presenetljivo dobro nastopila, glede na čas, ki so ga imeli za pripravo na tekmovanje in premagala Karate klub iz Štor. 

V športnih borbah smo upali na več nastopov, a so celo na sami tekmi nekateri naši člani zboleli. Hera A. Masten, se je dobro borila, a jo je manjša poškodba stala medalje. Vita Rojs se odlično borila in pokazala, da je hitrost njeno glavno orožje. Zasluženo si je priborila srebrno medaljo. Nastopil je tudi Matic Herga, ki je odlično nastopil, kar pa ni bilo dovolj za tekmovalca iz Žalca, ki sta si razdelila prvi mesti. 

Zelo smo ponosni, da smo samo z devetimi člani odlično nastopili in si priborili kar 11 medalj. Za odličen rezultat znova čestitamo.
Povezave:wksaduplek.si/
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI KARATE KLUB WKSA DUPLEK? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!