Logo MojaObčina.si

Duplek

DANES
29°C
16°C
JUTRI
24°C
13°C
Deli
5324

Noč na Krki & Skoki v Krko 2019

Od: 24. 08. 2019 15:00

Noč na Krki je prireditev katere korenine segajo že več desetletij oziroma stoletij daleč. Nekoč je Krka mestu prinašala življenje, obrežja so nudila prekrasne sprehode, poleti je oživelo kopališče na Loki in tudi ribičev dolenjska lepotica nikoli ni razočarala. Tudi danes reka Krka in njeni bregovi vse bolj postajajo priljubljena lokacija za občane in obiskovalce. 

Vsakoletna prireditev Noč na Krki je družinski praznik v centru mesta, ki bo letos prvič združil tradicionalne Skoke v Krko, aktivnosti na in ob reki Krki, program za otroke, spuščanje lučk v Krko in večerne koncerte za vse generacije.

15.00     Skoki v Krko & Kuhinja na mostu

19.00     Noč na Krki

- otroški program (izdelava čolničkov)

- MC Oton (igralnica)

- Kulinarična arena (Gostišče Loka)

- JERNEJ ZORAN & band

- ob 21. uri spust čolničkov po Krki

- ABBA MIA

- ROK'N'BAND

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi