Logo MojaObčina.si

Duplek

DANES
13°C
7°C
JUTRI
11°C
8°C

Medgeneracijski fotografski natečaj: Jesenske zgodbe 2020

Hortikulturno društvo Maribor razpisuje, v sodelovanju z Javnim skladom Republike Slovenije za kulturne dejavnosti (JSKD), Območna izpostava Maribor in Zvezo kulturnih društev Maribor, Medgeneracijski fotografski natečaj Jesenske zgodbe 2020.

Medgeneracijski fotografski natečaj Jesenske zgodbe 2020 je namenjen vsem ljubiteljem narave in fotografskega ustvarjanja, delujočim na področju 18. sodelujočih občin Podravske regije v projektu ZLATA VRTNICA (Maribor, Duplek, Miklavž na Dravskem polju, Sv. Jurij, Lenart, Sv. Trojica, Sv. Ana, Šentilj, Lovrenc na Pohorju, Rače-Fram, Hoče-Slivnica, Selnica ob Dravi, Starše, Pesnica, Benedikt, Cerkvenjak, Ruše in Kungota). Udeležba na natečaju je brezplačna. Več o natečaju in prijavnice so v spodnjih prilogah.

Medgeneracijski fotografski natečaj: Jesenske zgodbe 2020

 

Dopis

Prijavnica 

Prijavnica JESENSKE ZGODBE 2020 foto horty

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi