Logo MojaObčina.si

Duplek

DANES
3°C
-3°C
JUTRI
2°C
-4°C
2940

IZPITI DECEMBER 2016

Nekateri naši člani so Decembra 2016 imeli priložnost opravljati izpite pred zahtevno komisijo WKSA akademije in čisto vsi kandidati so jih opravili uspešno. Nastopili so člani klubov iz Šentilja, Kungote, Slovenske Bistrice, Tepanja, Hajdine, Maribora, Dupleka in sekcije Maribor Center. Prav vsi naši člani so povsem zadovoljili kriterije pasov za katere so opravljali izpite. Predvsem moramo pohvaliti dekleta iz našega Karate kluba WKSA Duplek in Šentilj, ki so tokrat povsem zasenčila fante. Njihova odločnost in pripravljenost je bila neverjetna in prava paša za oči. Od naših članic je najbolj izstopala Teja Kovač, ki je s svojimi nastopi si prislužila celo 2. kyu oziroma drugi rjavi pas. Vsem našim članom čestitamo za uspešno opravljene izpite.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
Digitalni marketing v Slovenij