Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 20.10.2017

delno oblačno
Danes bo v zahodni Sloveniji zmerno do pretežno oblačno. Drugod bo sončno, predvsem ponekod na Primorskem in na severovzhodu države bo dopoldne megla. Pihal bo jugozahodnik. Najvišje dnevne temperature bodo od 16 do 24 stopinj C.
6°C | 22°C
sobota, 21.10.2017
6°C | 21°C
nedelja, 22.10.2017
8°C | 16°C
ponedeljek, 23.10.2017
8°C | 12°C
torek, 24.10.2017
6°C | 16°C
Opozorila
Petek, 20.10.2017 ob 11h
Dodatnega opozorila ni.
6°C
22°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Državno člansko prvenstvo in državno ......


ŠPORT

| |
25.03.2015      19:04
A A

Državno člansko prvenstvo in državno prvenstvo za mlajše kadete in kadetinje za leto 2015


Lia Ludvik državna prvakinja, Ljudmila Merčnik in Manja Kropf državni podprvakinji, Kristina Vršič, Tajda Senekovič in David Kralji bronasti


Lia Ludvik - državna prvakinja 2015 med mlajšimi kadetinjami (foto :Milan Danko)
Lia Ludvik - državna prvakinja 2015 med mlajšimi kadetinjami (foto :Milan Danko)
Deli:

V soboto 07.03.2015 sta bili v dvorani Tabor v Mariboru na sporedu kar dve državni prvenstvi in sicer najprej dopoldan državno člansko prvenstvo, nato pa še popoldan državno prvenstvo za mlajše kadete in kadetinje (tekmovalci in tekmovalke do 16 let). Nastopilo je skupaj 281 tekmovalcev in tekmovalk iz 31 slovenskih klubov.

Zelo uspešno so nastopili tudi tekmovalci JK Duplek, saj je Lia Ludvik v kategoriji do 63 kg med mlajšimi kadetinjami premagala vse nasprotnice, ter osvojila 1. mesto, zlato medaljo in naslov državne prvakinje za leto 2015. Ljudmila Merčnik v kategoriji do 48 kg in Manja Kropf v kategoriji do 57 kg sta osvojili drugi mesti, srebrni medalji in naslova državnih podprvakinj za leto 2015 v članski konkurenci. Kristina Vršič, ki je letos nastopila kategorijo višje do 52 kg, je v polfinalu izgubila proti eni najboljših slovenskih tekmovalk v tej kategoriji, Petri Nareks, je na koncu osvojila 3. mesto in bronasto medaljo. 3. mesti in bronasti medalji pa sta osvojila še Tajda Senekovič v kategoriji do 57 kg in David Kraljić v kategoriji nad 81 kg med mlajšimi kadetinjami oz. kadeti. Uvrščeni so bili še Uroš Tajhman  v kategoriji do 100 kg med člani in Staš Kokotovič  v kategoriji do 46 kg med mlajšimi kadeti, ki sta se uvrstila takoj za dobitniki medalj na  5. mesti, ter Blaž Škof v kategoriji do 60 kg in Demijan lesjak v kategoriji do 73 kg med člani, ki sta prvenstvo končala z osvojenima 9. mestoma.

MD
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Duplek!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!