Logo MojaObčina.si

Duplek

DANES
2°C
-4°C
JUTRI
1°C
-6°C
6069

3. POKALNA TEKMA KARATE ZVEZE SLOVENIJE

Tokrat smo se z dvema tekmovalkama, ki sta lovili pogoj za nastop na državnem prvenstvu Karate zveze Slovenije odpravili v Novo Gorico, kjer je potekala zadnja tretja Pokalna tekma. Nastopilo je 396 tekmovalcev iz 46 klubov iz vse Slovenije. Obe tekmovalki sta nastopili v športnih borbah in se pomerile z najboljšimi. Jana Rojs je tudi tokrat nastopila v močni konkurenci in po treh bojih postala prvakinja svoje kategorije. Začetek v prvi borbi ni bil obetajoč in je na koncu zmagala za razliko ene točke. Koliko ji ni uspelo pokazati v tej borbi ji je zagotovo v drugi in tretji, kjer je z veliko želje in vztrajnosti dokazala, da je ta trenutek med najboljšimi v državi.

 

Nastopila je tudi Vita Rojs, ki pa je imela že prekaljene nasprotnice, ki so imele še več znanja in želje. Tako se je morala kljub vidnemu trudu na koncu zadovoljiti z petim mestom.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vsem našim tekmovalkam čestitamo za odličen rezultat!

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi