Logo MojaObčina.si
DANES
18°C
13°C
JUTRI
21°C
9°C
Oceni objavo

1. maja že 18. tradicionalni pohod na Grmado na Vurberku

Člani TD Vurberk vas z veseljem vabimo na tradicionalni, letos že »18. Prvomajski pohod na Grmado« na Vurberku. 

Število udeležencev, ki prehodijo pot, dolgo 9,3 km ter obiščejo dva najvišja vrhova, Dolgi Kamen na Grajenščaku, najvišji vrh Mestne občine Ptuj ter Grmado (462 m) najvišji vrh Občine Duplek in osrednjih Slovenskih goric, se zadnja leta bliža že številu 300.

Na trasi pohoda so tri kontrolne točke, kjer se udeleženci potrdijo ustrezni »kartonček« ter osvežijo z napitki, ob prihodu na cilj na gradu Vurberk, pa jih čaka malica in spominsko darilo.

Dogajanje bomo tudi letos popestrili s SREČOLOVOM, kjer je vsaka zrečka dobitna z obilo praktičnimi dobitki. Glavni dobitek bo prav posebej mikaven. Vabljeni v našo družbo na rekreacijo in prijetno druženje!

Oglejte si tudi