Logo MojaObčina.si

Dolenjske Toplice

JUTRI
32°C
18°C
TOR.
30°C
19°C

ZD NOVO MESTO PONOVNO VABI NA PRIJAVO ZA CEPLENJE

Zdravstven dom Novo mesto v skladu z nacionalno strategijo izvaja cepljenje proti bolezni Covid-19 za prebivalce občin Novo mesto, Straža, Žužemberk, Dolenjske Toplice, Mirna Peč, Šmarješke Toplice, Škocjan, Šentjernej.

Vse, ki se za cepljenje še niste odločili, vljudno vabimo, da se odločite za ta korak, ki je pomemben tako za vaše zdravje kot za družbeno odgovorno spopadanje z epidemijo.

Za cepljenje se lahko prijavite preko aplikacije na spletni strani ZD Novo mesto.

Načrtujemo, da prihodnji teden pričnemo s cepljenjem oseb, starejših od 50 let. Zaradi pričakovane dobave večjega števila enot cepiva, si želimo, da bi kmalu lahko pristopili k cepljenju še mlajše populacije.

ZDRAVSTVENI DOM NOVO MESTO,

Kandijska 4, 8000 Novo mesto, Slovenija

http://www.zd-nm.si/

tel: +386 (0) 7 39 16 703

fax:+386 (0) 7 33 22 116

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi