Logo MojaObčina.si

Dolenjske Toplice

DANES
18°C
10°C
JUTRI
17°C
7°C

PRIDOBIVANJE DODATNIH ZNANJ ZA MLADE NA PODROČJU KULTURNIH DEJAVNOSTI V OKVIRU JSKD

Obveščamo vas, da je Javni sklad Republike Slovenije za kulturne dejavnosti (JSKD) objavil nov javni razpis v okviru izbora operacije

 PRIDOBIVANJE DODATNIH ZNANJ ZA MLADE NA PODROČJU KULTURNIH DEJAVNOSTI V OKVIRU JSKD

 Javni razpis se nanaša na dve točki:

SUBVENCIJE ZA DELODAJALCE (v višini 5.000,00 EUR) za zaposlitev brezposelnega mladega do vključno 29. leta starosti na področju kulturnih dejavnosti. Prijavijo se lahko ljubiteljska kulturna društva, javni in zasebni zavodi, ki delujejo na področju kulture, osnovne in srednje šole, vrtci, muzeji, knjižnice, ki ustrezaj razpisnim pogojem in prihajajo iz vzhodne in/ali zahodne kohezijske regije. 

Informacije in prijave: SUBVENCIJE ZA DELODAJALCE do ponedeljka, 9. 8. 2021

 

DOPOLNILNA IZOBRAŽEVANJA ZA DELO IN ZAPOSLOVANJE V KULTURI

v okviru različnih izobraževalnih modulov (gledališče, lutke, ples, folklora, film, vokalna in instrumentalna glasba, likovna dejavnost, literatura, organizacija in upravljanje v kulturi ipd.). Prijavijo se lahko brezposelni mladi do vključno 29. leta starosti, ki jih zanima delo v kulturi in prihajajo z vzhodne kohezijske regije. Informacije in prijave: DOPOLNILNA IZOBRAŽEVANJA do ponedeljka, 9. 8. 2021

 Javni razpis je objavljen v Uradnem listu RS št. 109/2021z dne 9. 7. 2021 in na spletni strani jskd.si.

ROK PRIJAVE: do 9. 8. 2021

 

Prosimo vas, da nam pomagate pri prenosu informacije. V priponki sledi promocijski letak, ki ga lahko uporabite tudi za objavo na družbenih omrežjih in na oglasnih deskah.

DODATNE INFORMACIJE:

Irena Kržan, T: 01/24 10 510, E: ess.razpisi@jskd.si

Javni sklad Republike Slovenije za kulturne dejavnosti

Štefanova ulica 5, 1000 Ljubljana

Dokumenti, priloge:

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi