Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 17.01.2018

pretežno oblačno
Danes bo pretežno oblačno, popoldne pa se bo oblačnost na severozahodu zmanjšala. Pojavljale se bodo krajevne plohe in posamezne nevihte. Ponekod bo pihal severozahodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 2 do 9, na Primorskem in na vzhodu do 11 °C.
2°C | 9°C
četrtek, 18.01.2018
-5°C | 11°C
petek, 19.01.2018
3°C | 6°C
sobota, 20.01.2018
-2°C | 7°C
nedelja, 21.01.2018
0°C | 9°C
Opozorila
Sreda, 17.1.2018 ob 10h
Dodatnega opozorila ni.
2°C
9°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Razpis za mikro in majhna podjetja


NOVICE

| |
08.09.2015      11:41
A A

Razpis za mikro in majhna podjetjaDeli:

 

Odprt je razpis za sofinanciranje stroškov izobraževanja mikro in majhnih podjetij/podjetnikov s sedežem v občinah Dolenjske Toplice, Mirna, Mirna Peč, Mokronog-Trebelno, Novo mesto, Straža, Šentjernej, Šentrupert, Škocjan, Šmarješke Toplice, Trebnje in Žužemberk.

Sofinanciranje v letu 2015 obsega do največ 50 % stroškov jezikovnih, računalniških in strokovnih izobraževanj (individualni ali skupinski), ki jih izvajajo pristojne institucije, se nanaša na pokrivanje cene udeležbe na izobraževanju (DDV, gradivo, prevoz, prehrana, nastanitev in drugi morebitni stroški so iz sofinanciranja izključeni) in se zagotavlja za tečaje, izvedene od 1. septembra 2015 do 29. februarja 2016. Popolne prijave za sofinanciranje je treba dostaviti do vključno srede, 14. oktobra 2015, do 12. ure.

Razpisna dokumentacija je dostopna na spletni strani: http://www.rc-nm.si/Ogledrazpisa/tabid/69/ArticleId/664/Sofinanciranje-stroskov-izobrazevanja-mikro-in-majhnih-podjetij-oz-podjetnikov.aspx

 

ALEKSANDRA PAVLIČ, Europe Direct Novo mesto

 

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Dolenjske Toplice!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!