Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 24.06.2017

delno oblačno
Ponoči in zjutraj bo delno jasno s spremenljivo oblačnostjo. Nekatere nevihte se lahko zavlečejo tudi v večerni čas. Najnižje jutranje temperature bodo od 17 do 22, v alpskih dolinah okoli 14 stopinj C.
20°C | 33°C
nedelja, 25.06.2017
19°C | 32°C
ponedeljek, 26.06.2017
17°C | 31°C
torek, 27.06.2017
17°C | 33°C
sreda, 28.06.2017
19°C | 33°C
Opozorila
Petek, 23.6.2017 ob 20h
Zvečer so še možne močnejše nevihte z nalivi in sunki vetra, ni izključen tudi pojav toče. Ob tem so možni porasti hudourniških voda.
20°C
33°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Mediacija - mirno reševanje sporov


NOVICE

| |
17.03.2017      22:17
A A

Mediacija - mirno reševanje sporovDeli:

Vabimo vas, da se 22.3.2017 udeležite predstavitve Skupine posavskih mediatorjev, v kateri deluje kot mediator tudi občinska redarka Medobčinskega inšpektorata in redarstva občin Dolenjske Toplice, Mirna Peč, Žužemberk in Straža Karmen Cesar, in postopka mediacije.

Cilj predstavitve je približati mediacijo kot uspešno metodo reševanja konfliktov s pomočjo tretje, nevtralne osebe. Namen je ozaveščanje javnosti, da so konflikti neizogiben del našega življenja, in  v kolikor se jih ne rešuje oziroma se k njihovemu reševanju ne pristopa na primeren način, slednji povzročajo razdore v vsakovrstnih odnosih.  Mediacija predstavlja učinkovit in miren način reševanja sporov tako v vsakdanjem življenju kakor tudi v zelo specifičnih življenjskih situacijah. Uporabljamo jo za reševanje sporov na vseh področjih  -pri družinskih, medsosedskih, medvrstniških, delovnih, gospodarskih in podjetniških sporih, ter povsod, kjer sprti strani želita tudi ohraniti odnos, ki je živel  pred konfliktom, in ne samo s konstruktivnim pogovorom priti do rešitev problema, ki bodo za sprti strani sprejemljive.

V sodelovanju z Občino Dolenjske Toplice  smo predstavitev organizirali v Kulturno kongresnem centru v Dolenjskih Toplicah  22. marca 2017 ob 18h v sejni sobi v 1. nadstropju.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Dolenjske Toplice!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!