Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 23.10.2017

oblačno
Zvečer bo oblačno s padavinami, tudi posameznimi nevihtami, ki bodo ponoči od zahoda slabele in do jutra že večinoma ponehale. Ponekod bo pihal severni veter, na Primorskem sprva močna burja, ki bo postopno slabela in do jutra ponehala. Najnižje jutranje temperature bodo od 1 do 8, ob morju okoli 11 stopinj C.
7°C | 14°C
torek, 24.10.2017
5°C | 16°C
sreda, 25.10.2017
5°C | 17°C
četrtek, 26.10.2017
6°C | 21°C
petek, 27.10.2017
8°C | 21°C
Opozorila
Nedelja, 22.10.2017 ob 17h
Zvečer bo na Primorskem pihala zmerna do močna burja. Na izpostavljenih mestih bodo najmočnejši sunki vetra dosegali hitrost od 100 do 120 km/h. Že v drugi polovici noči na ponedeljek bo hitro slabela.
7°C
14°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Mediacija - mirno reševanje sporov


NOVICE

| |
17.03.2017      22:17
A A

Mediacija - mirno reševanje sporovDeli:

Vabimo vas, da se 22.3.2017 udeležite predstavitve Skupine posavskih mediatorjev, v kateri deluje kot mediator tudi občinska redarka Medobčinskega inšpektorata in redarstva občin Dolenjske Toplice, Mirna Peč, Žužemberk in Straža Karmen Cesar, in postopka mediacije.

Cilj predstavitve je približati mediacijo kot uspešno metodo reševanja konfliktov s pomočjo tretje, nevtralne osebe. Namen je ozaveščanje javnosti, da so konflikti neizogiben del našega življenja, in  v kolikor se jih ne rešuje oziroma se k njihovemu reševanju ne pristopa na primeren način, slednji povzročajo razdore v vsakovrstnih odnosih.  Mediacija predstavlja učinkovit in miren način reševanja sporov tako v vsakdanjem življenju kakor tudi v zelo specifičnih življenjskih situacijah. Uporabljamo jo za reševanje sporov na vseh področjih  -pri družinskih, medsosedskih, medvrstniških, delovnih, gospodarskih in podjetniških sporih, ter povsod, kjer sprti strani želita tudi ohraniti odnos, ki je živel  pred konfliktom, in ne samo s konstruktivnim pogovorom priti do rešitev problema, ki bodo za sprti strani sprejemljive.

V sodelovanju z Občino Dolenjske Toplice  smo predstavitev organizirali v Kulturno kongresnem centru v Dolenjskih Toplicah  22. marca 2017 ob 18h v sejni sobi v 1. nadstropju.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Dolenjske Toplice!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!