Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 19.01.2018

oblačno
3°C | 7°C
sobota, 20.01.2018
-2°C | 6°C
nedelja, 21.01.2018
2°C | 9°C
ponedeljek, 22.01.2018
-3°C | 7°C
torek, 23.01.2018
0°C | 8°C
Opozorila
Četrtek, 18.1.2018 ob 18h
Zvečer in v prvem delu noči na petek bodo najmočnejši sunki jugozahodnega vetra v višjih legah in po nižinah severovzhodne Slovenije lahko presegali hitrost 70 km/h.
3°C
7°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Kultura

Prihaja 10. Teden teatra v Toplicah


KULTURA

| |
22.11.2015      19:58
2
A A

Prihaja 10. Teden teatra v ToplicahPrizor z vaje igre Avtopilot ali V naslednjem ovinku zavijte levo.
Prizor z vaje igre Avtopilot ali V naslednjem ovinku zavijte levo.
Deli:

 

Teden teatra v Toplicah (TTT) postaja tradicionalna društvena prireditev, s katero domačemu občinstvu predstavljamo gledališko ustvarjalnost. Letos ga pripravljamo že desetič! Začeli smo skromno, s predstavami gostujočih gledaliških skupin, v zadnjem obdobju pa je TTT priložnost predvsem za naše premierne nastope. Letos bodo na sporedu kar tri naše predstave. Za najmlajše pripravljamo otroško igro o Žogici Nogici. Večina odraslih pozna lutkovno verzijo, gotovo pa bo pritegnila tudi igrana različica, ki jo pripravlja lutkovna skupina. Presenečenje letošnjega TTT je prva samostojna predstava novoustanovljene mladinske skupine, ki se bo predstavila s pravljico Grigorja Viteza o Zrcalu. Mlade talente v skrivnosti odrske igre uvaja izkušeni dramaturg in režiser Janez Vencelj. Pod njegovo taktirko nastaja tudi krstna uprizoritev komedije Avtopilot, katere avtor je režiser sam. Zabavno zgodbo osamljenega šoferja kamiona sestavlja niz skečev, v katerih GPS naprava oživi! 

 

V goste smo povabili prijateljsko gledališko skupino KUD Fofité Medvode s komedijo Hrup za odrom. Ne bo manjkal niti filmski večer. Za izbor najnovejše slovenske filmske uspešnice bo poskrbel Rok Biček, ki bo na razgovor po predstavi pripeljal tudi ustvarjalce filma. Vzdušje v avli KKC bomo popestrili s fotografskimi utrinki z naših predstav. Kot vedno pričakujemo dober odziv občinstva, ki raste skupaj z nami.

 

Program:

- četrtek, 3. 12., ob 17. uri: igra za otroke Žogica Nogica, Vesel teater

- petek, 4. 12., ob 17. uri: otroška komedija Zrcalo, Vesel teater

                        ob 19. uri: filmski večer po izboru Roka Bička

- sobota, 5. 12., ob 19. uri: komedija Hrup za odrom, KUD Fofite

- nedelja, 6. 12., ob 18. uri: tragikomedija Avtopilot, Vesel teater

 

KUD VESEL TEATER

 
5 (1 glas)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI Vrelec? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 2 komentarjev
Vanja Lukšič
Vanja Lukšič Se strinjam0 Se ne strinjam0
Film je res odličen.

01.12.2015 ob 17:51:20 Odgovor Prekliči
Ajda Hudoklin
Ajda Hudoklin Se strinjam0 Se ne strinjam0
Vesel teater sporoča ime filma, ki je bil do sedaj skrivnost.
V petek, 4. 12., ob 19.00 si boste lahko ogledali film Dom, ki je nastal pod režisersko taktirko Metoda Pevca.
Kot vedno, bo ogledu filma sledil pogovor s filmskimi ustvarjalci.

Povej naprej!

29.11.2015 ob 12:21:54 Odgovor Prekliči
2 komentarjev
Stran