Logo MojaObčina.si

Dobrovnik

DANES
26°C
17°C
JUTRI
27°C
15°C
1344

Zdravje v občini Dobrovnik

Publikacija Zdravje v občini na kratko povzame tudi posledice pandemije covida-19, saj je ta povzročila ne le globalno zdravstveno krizo, ampak tudi družbeno in gospodarsko stisko. Raziskava SI-PANDA je pokazala, da se v Sloveniji srečujemo z znaki pandemske izčrpanosti, posebej pri mlajših prebivalcih. Za obvladovanje posledic pandemije, izboljšanje zdravja občanov in zmanjševanje neenakosti v zdravju bo zato v prihodnje še bolj pomembno ustvarjanje lokalnih okolij, ki bodo spodbujala zdrav življenjski slog, krepila socialno oporo in dobro sosedsko povezanost.

Na spodnji povezavi si lahko ogledate kazalnike zdravja v naši občini ter ključne ugotovitve na podlagi raziskave.Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi