Logo MojaObčina.si

Dobrova-Polhov Gradec

DANES
25°C
19°C
JUTRI
25°C
18°C
3189

Vrhunski nastop športne ekipe Čebelice iz vrtca Polhov Gradec

Polhov Gradec – v soboto, 8. junija, so v Moravskih Toplicah potekale V. športne igre slovenskih vrtcev v organizaciji Skupnosti vrtcev Slovenije in izvedbi ŠD Izziv Pomurje. Ekipa Čebelice, zaposleni v vrtcu pri OŠ Polhov Gradec, ki je štela štiri člane, je pri igri natančnosti osvojila 1. mesto in zlato medaljo v konkurenci več kot 50 ekip.

Zgodnje vstajanje in vročina v Prekmurju nista zmedla odlične ekipe, ki se je borila v sedmih spretnostnih nalogah v Termah 3000. Takoj na začetku je bila ekipi Čebelic dodeljena prva naloga, ki se je odvijala v bazenu, kjer smo za ogrevanje dosegli zelo dober rezultat. Dobro smo se borili tudi na ostalih poligonih, ki so zahtevali spretnost, moč, ravnotežje in natančnost. Uspešno smo se kot maloštevilna ekipa borili na vseh postajah, dokler nismo v predzadnji igri vložili še pomoč izzivkota, ki podvoji rezultat, in tako smo v igri natančnosti pometli z vso konkurenco. Kljub odličnim mladim športnim ekipam iz različnih slovenskih vrtcev, ki so sodelovale na igrah, je ekipa Čebelice na koncu dosegla skupno odlično 5. mesto in si tako prislužila tudi čestitke naše ge. ravnateljice Ilinke Kucler.

Ponosna ekipa z Rajkom, Vido, Jerco in Natašo, foto: osebni arhiv

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi