Logo MojaObčina.si
DANES
25°C
15°C
JUTRI
24°C
15°C
Oceni objavo

V Polhov Gradec prihaja nova družinska zdravnica!

V časih, ko se slovensko zdravstvo spopada s številnimi izziv, naše občane razveseljuje izjemno vesela novica! S 1. marcem 2023 bo v Polhovem Gradcu pričela delovati nova družinska zdravnica Tanja Špiclin, dr. med.

Spomnimo. Naši občini je bilo zaradi vedno večje potrebe po dodatnem zdravniku dodeljenega 0,5 tima za splošno ambulanto oz. ambulanto družinske medicine v letu 2021, sedaj pa se je ob uspešnem delovanju Občine Dobrova - Polhov Gradec in župana Jureta Dolinarja dolgoletna želja občanov tudi uresničila.

Tanja Špiclin, dr. med. in Občina Dobrova - Polhov Gradec sta te dni namreč sklenili koncesijsko pogodbo za obdobje 15 let. Prihod nove zdravnice bo pomembno prispeval h kakovostnemu izvajanju storitev javnega zdravja v občini, saj so obstoječe ambulante že močno obremenjene in zasedene. Zaenkrat bo nova zdravnica delovala v trenutnih zdravstvenih prostorih v Polhovem Gradcu, na naslovu Polhov Gradec 13.

Delovni čas ambulante:

-          ponedeljek: od 6:30 do 13:00

-          sreda: od 12:45 do 19:15

-          petek: od 12:45 do 16:00


l.o.

Oglejte si tudi