Logo MojaObčina.si

Dobrova-Polhov Gradec

JUTRI
30°C
19°C
TOR.
29°C
19°C
6545

V Brezju opozorilnik hitrosti s prikazom zavorne poti

Ob vstopu v naselje Brezje iz Horjula je od 21. oktobra testno postavljen nov svetlobni opozorilnik hitrosti. Ta vam izmeri hitrost in vas obvesti tudi o zavorni poti vozila. Zavorna pot je pot, ki jo vozilo prevozi od začetka zaviranja do popolne ustavitve, odvisna pa je od hitrosti vožnje in seveda tudi od dejanskih razmer na cestišču.

V obdobju od 21. oktobra do 13. novembra letos je bila ob vstopu v naselje povprečna hitrost vozil 53,76 km/h. Največje število vozil proti Ljubljani med delovnim tednom je na cesti med 6. in 8. uro zjutraj (povprečno 430 med 6. in 7.), v popoldanskem času pa je največja frekvenca med 14. in 15. uro (povprečno 195 vozil).

 

Simona Kostrevc za SPVCP Občine Dobrova - Polhov Gradec

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi