Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 24.07.2017

oblačno
Danes bo spremenljivo do pretežno oblačno s krajevnimi padavinami in nevihtami. Ob morju bo večji del dneva pihal jugo, zvečer pa bo zapihal okrepljen severozahodnik. Najvišje dnevne temperature bodo od 20 do 26, v južnih krajih do 30 stopinj C.
20°C | 25°C
torek, 25.07.2017
16°C | 27°C
sreda, 26.07.2017
14°C | 25°C
četrtek, 27.07.2017
12°C | 27°C
petek, 28.07.2017
14°C | 30°C
Opozorila
Ponedeljek, 24.7.2017 ob 8h
Danes bodo nekatere nevihte spremljala krajevna neurja z nalivi in močnejšimi sunki vetra. Ni izključen tudi pojav toče. Na obali bo zvečer ob prehodu hladne fronte zapihal okrepljen severozahodnik.
20°C
25°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Turizem

Pripravlja se turistična brošura Občine ......


TURIZEM

| |
31.10.2013      8:59
A A

Pripravlja se turistična brošura Občine Dobrova - Polhov GradecDeli:

Turizem v Občini Dobrova - Polhov Gradec postaja vse pomembnejša dejavnost. Širi se ponudba programov in izdelkov, ki jih kraji, društva in ljudje ponujajo obiskovalcu, prav tako pa je za naše kraje, njihove danosti ter storitve vse več zanimanja in povpraševanja. Zato se je občina odločila, da pripravi turistično brošuro ter na enem mestu zbere in obiskovalcu predstavi naravne in kulturne znamenitosti krajev, življenje društev in ljudi v njih ter lokalno kulinariko. Tako bomo kraj približali turistu ali popotniku, ki se bo znašel v naših koncih, prav tako bomo z brošuro lažje privabili tiste iz slovenske prestolnice ali od drugod, ki se odločajo, kam na izlet.

Nova turistična brošura bo poleg opisov najprepoznavnejših naravnih vrednot in kulturne dediščine tukajšnjih krajev zajemala predstavitev prostočasnih aktivnosti in kulinaričnih dobrot, ki jih ponuja Občina Dobrova - Polhov Gradec. Zato velja POVABILO VSEM DRUŠTVOM, ZVEZAM, PODJETNIKOM IN GOSTINSKIM PONUDNIKOM K SODELOVANJU IN SOOBLIKOVANJU BROŠURE, ki bo nov kamenček v mozaiku promocije in prepoznavnosti naše občine, krajev in ljudi.


(npv) 

  

V kolikor vas sodelovanje zanima in imate pripravljeno stalno ponudbo oz. programe, namenjene obiskovalcem, svoje kontaktne podatke in osnovno ponudbo sporočite na naslov info@dobrova-polhovgradec.si do 30. 11. 2013.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Dobrova-Polhov Gradec!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent
Naš časopis
Številka: 450
Izšla: 26.06.2017
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.