Logo MojaObčina.si

Dobrova-Polhov Gradec

DANES
18°C
5°C
JUTRI
18°C
5°C
7402

Testiranje na SARS-CoV-2 s hitrimi antigenskimi testi

Vse občane obveščamo, da se v občini Dobrova - Polhov Gradec še vedno izvaja testiranje na SARS-CoV-2 s hitrimi antigenskimi testi. Na Dobrovi pa bo od 15. 2. 2021 naprej spremenjena ura in lokacija testiranja.
 
Testiranje poteka:

- vsak torek med 11. in 12. uro v ambulanti na Dobrovi

- vsak četrtek med 11. in 12. uro v ambulanti na Dobrovi

- vsak petek med 11. in 13. uro v avli Kulturnega doma Jakoba Trobca v Polhovem Gradcu.

 

Še vedno velja, da vnaprejšnje naročanje na testiranje ni potrebno. S seboj morate imeti osebni dokument in kartico zdravstvenega zavarovanja. Med čakanjem na testiranje obvezno upoštevajte varnostno razdaljo in nosite zaščitno masko. Hitri antigenski testi so namenjeni posameznikom, ki ne kažejo znakov okužbe in se počutijo zdrave, a so vseeno lahko asimptomatski nosilci virusa. Testiranje ni namenjeno potrjevanju bolezni pri posameznikih, ki imajo znake, ki nakazujejo okužbo z virusom. Občani, ki občutijo simptome, značilne za koronavirus, naj pokličejo svojega osebnega zdravnika, ki jih bo napotil na PCR test.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi