Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 23.06.2017

pretežno oblačno
Popoldne bo večinoma sončno, nastale bodo krajevne nevihte, ki bodo lahko tudi močnejše. Manj verjetne bodo na Primorskem. Pihal bo zahodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 30 do 36 stopinj C.
19°C | 34°C
sobota, 24.06.2017
20°C | 32°C
nedelja, 25.06.2017
20°C | 27°C
ponedeljek, 26.06.2017
16°C | 31°C
torek, 27.06.2017
17°C | 32°C
Opozorila
Petek, 23.6.2017 ob 12h
Popoldne in zvečer so možne močnejše nevihte z nalivi in sunki vetra, ni izključen tudi pojav toče. Ob tem so možni porasti hudourniških voda.
19°C
34°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

ŠD Setnik organiziral turnir


ŠPORT

| |
12.10.2015      12:12
A A

ŠD Setnik organiziral turnirDeli:

Člani športnega društva Setnik smo v letošnjem letu pripravili jubilejni deseti turnir v malem nogometu. Turnir se je odvijal 12. in 13. septembra na športnem igrišču pri OŠ Polhov Gradec. Turnirja se je udeležilo 15 ekip, končni zmagovalci pa so bili igralci ekipe ŠD Podlipa. Poleg najboljše ekipe smo izbrali tudi najboljšega igralca turnirja, ki je tokrat postal Benjamin Tušar iz ekipe zmagovalcev. Naziv najboljšega vratarja si je prislužil Matevž Kašnar iz drugouvrščene ekipe Krive noge. Naziv najboljšega strelca pa si je prislužil Timi Gianini iz tretjeuvrščene ekipe Tomiselj. V igranju nogometa so se pomerile tudi tri ženske ekipe. Na koncu so slavile punce z Vrhnike. Celoten dogodek je minil v veselem in prijateljskem vzdušju, za dobro počutje so skrbeli člani športnega društva Setnik. Ocenjujemo da je dogodek uspel, saj so vsi ljubitelji nogometa prišli na svoj račun. Zahvala gre vsem nastopajočim ekipam in donatorjem.

Lep športni pozdrav, ŠD Setnik
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Dobrova-Polhov Gradec!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent
Naš časopis
Številka: 449
Izšla: 29.05.2017
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.