Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 21.02.2018

oblačno
Ponoči bo na Primorskem pretežno oblačno, burja se bo krepila. Drugod bo oblačno, občasno bo ponekod rahlo snežilo. Najnižje jutranje temperature bodo od -5 do 0, na Primorskem okoli 3 stopinje.
-1°C | 3°C
četrtek, 22.02.2018
-1°C | 0°C
petek, 23.02.2018
-1°C | 1°C
sobota, 24.02.2018
0°C | 0°C
nedelja, 25.02.2018
-5°C | -6°C
Opozorila
Torek, 20.2.2018 ob 18h
Od noči na sredo bodo najmočnejši sunki burje na Primorskem presegali hitrost 100 km na uro.
-1°C
3°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Miklavžev rokenrol na OŠ Dobrova ali ......


ŠPORT

| |
14.12.2015      12:03
A A

Miklavžev rokenrol na OŠ Dobrova ali dobrodelna prireditev za Tomaža Ahačiča


Prav na Miklavževo nedeljo je Plesno Mesto pripravilo pravi plesni praznik in zaplesal je tudi sam Miklavž.


Fotografije: Miha Godec
Fotografije: Miha Godec
Deli:

Ob svoji 25. obletnici je Plesno Mesto znova dokazalo, da so resnično 100-odstotno predani plesu in ura in pol prireditve je minila, kot bi mignil. S svojim plesnimi nastopi so navdušili tako predšolski kot tudi starejši tečajniki, prava paša za oči pa so bili izvrstni tekmovalci v akrobatskem rokenrolu, ki so se potegovali za naslove celoletnih zmagovalcev za pokal Slovenije. Gledalcem je ob akrobatskih vragolijah zastajal dih, kar tudi ni čudno, saj je kar šest slovenskih plesnih parov med desetimi najboljšimi na »top ten svetovni lestvici« v treh starostnih kategorijah. Gledalci pa so z bučnim aplavzom še posebej nagradili aktualna mladinska svetovna prvaka Evelin Arh in Mateja Matečka. Vzdušje v dvorani so dvignili tudi priljubljeni Ribič Pepe ter svetovne prvakinje v "street dance" Kleopatre, Nune pa so uprizorile pravi spektakel, saj so na oder s seboj pripeljale Miklavža, s kazerim sta prišli tudi maskoti Mickey in Minnie, ki sta voščila Aniti za rojstni dan. Za piko na i sta se lastnika Plesnega Mesta Anita Vihtelič in Marko Hren odločila, da bo tudi tokrat prireditev humanitarna. Vsakič evro od vsake prodane vstopnice namenita nekomu, ki je potreben pomoči, lani sta pomagala starejši gospe, ki so ji poplave uničile hišo, letos sta maja omogočila celoletno plesanje dečku iz socialno ogrožene družine, sedaj pa sta se odločila pomagati glasbeniku Tomažu Ahačiču. Za zaključek  lahko rečem, da bi Aniti in Marku privoščili, da bi kdaj napolnila tudi dvorano Stožice, saj si njuna vrhunska organizacija dogodkov zasluži veliko večje število gledalcev. Žal je za takšno organizacijo potrebna tudi podpora sponzorjev in lepo bi bilo, če bi se našel kakšen.

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Dobrova-Polhov Gradec!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!