Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 26.06.2017

pretežno jasno
Zvečer bodo še krajevne nevihte, ponoči se bo vreme povsod umirilo in do jutra se bo zjasnilo. Po nekaterih nižinah bo nastala megla. Najnižje jutranje temperature bodo od 11 do 17, ob morju 19 stopinj C.
17°C | 31°C
torek, 27.06.2017
17°C | 31°C
sreda, 28.06.2017
18°C | 30°C
četrtek, 29.06.2017
18°C | 25°C
petek, 30.06.2017
15°C | 24°C
Opozorila
Nedelja, 25.6.2017 ob 18h
Zvečer bodo predvsem v jugovzhodni Sloveniji še možne krajevno močnejše nevihte z nalivi in sunki vetra.
17°C
31°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Jesenski prvaki 1. MNZ lige proti končnemu ......


ŠPORT

| |
03.06.2013      10:13
A A

Jesenski prvaki 1. MNZ lige proti končnemu uspehu


Naši fantje iz selekcije U-14 so na najboljši poti, da sezono končaju na prvem mestu 1. MNZ lige in si tako priborijo pravico nastopa v dodatnih kvalifikacijah za 1. NZS ligo.


Kenan Bosnić, prvi strelec lige
Kenan Bosnić, prvi strelec lige
Deli:

Jesenski prvaki 1. MNZ lige U-14, nogometaši letnika 1998/99 NK Dolomiti Dobrova so po jesenskem naslovu prvaka nadaljevali v velikem slogu tudi v spomladanskem delu. Pet točk prednosti iz jesenskega dela je bila očitno prevelika za naše zasledovalce. Kljub velikim težavam, ki so doletele ekipo v spomladanskem delu, smo zdržali vse in se približali le na korak do končnega cilja. Številne poškodbe, med ostalin tudi prvega strelca lige Kenana Bosnića, številni kartoni in izključitve, bolezni in odsotnosti, so ekipo še bolj utrdili in ji dali nove moči. Vsekakor je treba pohvaliti številne fante, ki so zaradi tega dobili priložnost in jo odlično izkoristili.

Čeprav smo brez poraza v spomladanskem delu prvenstva in samo z dvema neodločenima rezultatoma, se je naša prednost v enem trenutku dodobra skopnela in sicer na samo eno točko. Kljub temu smo srčno verjeli v naše fante, čeprav so včasih šli na tekme tudi brez 5-6 standardnih igralcev prve postave. Naše želje in upanje sta bila poplačana z zadnjimi rezultati, ko so naši fantje tri kroge pred koncem spet ubežali na štiri točke prednosti. Poraz naših spremljevalcev NK Roltek z 0:2 na domačem igrišču so naši fantje izkoristili na najboljši možni način. Zmaga na vročem gostovanju v Zagorju z 0:1 je prinesla tako željene tri točke. Na ta način so si priborili več kot odlično pozicijo pred koncem prvenstva. Do konca prvenstva ekipo čakata dve domači tekmi (v sredo 5.6. proti NK KOčevje in v soboto 8.6. proti NK Roltek Dob) in gostovanje na Taborju proti domači ekipi Arne TAbor 69. Seveda se fantje zavedajo, da se liga igra do konca in da je vse tekme še treba odigrati odgovorno in s polno močjo. Vabimo vas vse skupaj na ogled tekem (upajmo) bodočih prvakov.

Ob tej priliki bi čestitali vsem članom selekcije U-14, ki so pkazali kako se z ekipnim duhom in prijateljstvom da premagati številne težave. Prepričani smo, da na Gabrju izrasta generacija nogometašev, o kateri se bo še veliko slišalo.

Za več informacij obščite našo spletno stran www.dolomiti.si !
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI ŠD DOBROVA? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent
ŠD DOBROVA
ŠD DOBROVA
CESTA DVEH POTOKOV 0002
Tel:
Naš časopis
Številka: 450
Izšla: 26.06.2017
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.