Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 22.10.2017

oblačno
Ponoči in v jutranjih urah se bo postopno povsod pooblačilo. Zjutraj bodo na zahodu že možne rahle padavine, drugod bo še suho. Najnižje jutranje temperature bodo od 6 do 11, na obali do 15 stopinj C.
10°C | 13°C
torek, 23.10.2017
7°C | 13°C
sreda, 24.10.2017
4°C | 16°C
četrtek, 25.10.2017
7°C | 13°C
Opozorila
Sobota, 21.10.2017 ob 16h
V nedeljo popoldne bo na Primorskem zapihala zmerna do močna burja, ki bo do ponedeljka zjutraj oslabela. Na izpostavljenih mestih bodo najmočnejši sunki vetra dosegali hitrost od 100 do 120 km/h.
10°C
13°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

1000 plus ena plesna pravljica


ŠPORT, OSNOVNA ŠOLA

| |
27.08.2015      9:54
A A

1000 plus ena plesna pravljica


Dobrova, 14. junij – Društvo Panorama je v športni dvorani pri OŠ Dobrova ob koncu šolskega leta pripravilo čudovito zaključno predstavo plesalcev plesnega kluba Forma in se spomnilo tudi zvezdice Vesne.


Deli:

Športna dvorana je tokrat kipela od energije. Zapolnjena tribuna je bila v pričakovanju tistega, kar jim je letos društvo Panorama pripravilo za zaključno prireditev in priča so bili 1000 plus eni plesni pravljici.

Uvodoma je zbrane prijazno pozdravila ustanoviteljica plesnega kluba in trenerka Nataša Potočnik, ki se je spomnila svoje nekdanje plesalke z besedami: "Vesna je bila vzornica vsem plesalcem in na odru je še prav posebej zaživela in postala lahkotna kot najlepši metulj." Tudi za njo, zvezdico na nebu, so v nadaljevanju zaplesali plesalci. Vsi – od najmlajših cepetavčkov, navihanih hiphoparjev, živahnih steparjev, izkušenih tekmovalcev in svetovnih prvakov – so se zvrstili na parketu in v najlepši luči predstavili na novo osvojene korake in koreografije. Svojo plesno pravljico so prikazali tudi prvošolčki in drugošolčki ter navdušili svoje očke in mamice, dedke in babice ter druge. Vsak nastop je bil svojevrstna pravljica, skupaj se jih je zvrstilo kar dvajset, plesalo pa je 167 plesalcev iz plesnega kluba Panorama z Dobrove in plesnega kluba Forma iz Ljubljane. Vsi so v spominu gledalcev pisali čudovito in nepozabno knjigo plesnih pravljic.

Po končanih plesnih točkah so se na odru zvrstili še vsi zaslužni iz obeh navedenih plesnih klubov, ki učijo otroke, mladostnike in vse mlade plesne navdušence, ter v znak zahvale prejeli simbolična darila in poželi bučen aplavz.

 

Nadja Prosen Verbič

Foto: npv

 

Društvo Panorama vabi k vpisu v novo šolsko leto vse nove in stare plesalce, in sicer v petek, 4. 9. 2015 od 15.00 do 18.00 v avli nove športne dvorane na Dobrovi.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Dobrova-Polhov Gradec!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent
Naš časopis
Številka: 452
Izšla: 25.09.2017
Poglej Pdf
Koledar dogodkov Preglej vse
Oktober 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
21.10.2017 | Kultura
Damski orkester

Bodite prvi pri oddaji mnenja.