Logo MojaObčina.si

Dobrova-Polhov Gradec

DANES
15°C
4°C
JUTRI
12°C
0°C
Deli
2890

10. balinarski turnir upokojencev z mednarodno udeležbo

Polhov Gradec, 2. avgust – Že deseti balinarski turnir Društva upokojencev Polhov Gradec, ki je po tradiciji potekal na balinišču pri Pograjskem domu, je imel mednarodni prizvok, saj je na njem poleg šestnajstih slovenskih ekip tekmovala tudi ženska ekipa iz Lovrana.

Na balinišču pri Pograjskem domu se je zbralo osem moških in osem ženskih ekip, ki jih pozdravil predsednik balinarske sekcije Janez Novak, posebno dobrodošlico pa je namenil ženski ekipi iz Lovrana. Zbrane sta pozdravila tudi župan Franc Setnikar in predsednica komisije za šport in rekreacijo Helga Kucler; ta je vsem ekipam postregla z okusnim napojem, ki ga je društvo ob okrogli obletnici pripravilo za vse prijavljene tekmovalce. Med ženskami se je najbolje izkazala ekipa DU Moste, na drugo mesto so se uvrstile članice DU Dragomer, tretje so bile članice DU Brezovica, nehvaležno četrto mesto pa so osvojile članice domačega društva. Pri moških so najbolj točno metali člani DU Vrhnika, sledila jim je ekipa DU Dragomer, tretji so bili člani BS3 iz Ljubljane. Posebni priznanji so podelili najboljšima tekmovalcema v bližanju; tokrat so nagradili člana domačega društva, Helgo Kucler in Daneta Remškarja. Po podelitvi priznanj je sledilo popoldansko druženje ob hrani in pijači, organizator pa je pripravil tudi srečelov – in ob tej priložnosti se zahvaljuje vsem, ki so zanj prispevali dobitke.

  

Nadja Prosen Verbič, foto: NPV

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi