Logo MojaObčina.si

Dobrova-Polhov Gradec

JUTRI
26°C
13°C
NED.
26°C
14°C
Deli
7402

Pevska nastopa na Dobrovi

Uspešno učno leto na urah solo petja se je z učiteljicama Urško Kastelic in Tino Debevec zaključilo v zadnjem spomladanskem tednu tega leta na OŠ Dobrova. Na ponedeljkovem nastopu smo bili priča prvemu resnemu poizkusu povezave solističnih skladb v zgodbo, ki je mladim pevkam blizu, saj se je le-ta dogajala v šoli. Odvijala se je po scenariju Mance Dolinar, sicer pevke z najdaljšim stažem. Prisotni smo lahko uživali v čudovitih glasovih in nasmejanih obrazih nastopajočih.

Na sredinem nastopu pa so se predstavile pevke, ki zaključujejo 1. razred solo petja v enotah Glasbene šole Emil Adamič Dobrova ter Ig.  Zunaj je lil dež, a lepa pesem je kmalu spet priklicala sonce. Želimo si še veliko tako uspešnih nastopov naših solistov.

Magdalena Tehovnik

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi