Logo MojaObčina.si

Dobrova-Polhov Gradec

DANES
3°C
-3°C
JUTRI
4°C
-4°C
6479

Obvestilo o popolni zapori cestnega odseka Šujica–Stranska vas na LC Šujica–Podutik zaradi pričetka del

Obveščamo vas, da bo od srede 22. 9. 2021 dalje na cestnem odseku Šujica–Stranska vas (od križišča za Gabrje do novourejenega križišča v Stranski vasi) vzpostavljena popolna zapora ceste zaradi pričetka del.

Izvajalec del je PZG, podjetje za gradbeništvo d.o.o. Rekonstrukcija celotnega cestnega odseka v dolžini 890 metrov bo vključevala ureditev površin za pešce in kolesarje, javne razsvetljave in odvodnjavanja. Gradnja se bo pričela s posekom dreves in deli na odseku od križišča za Gabrje do novourejenega križišča v Stranski vasi.

Prosimo za razumevanje in upoštevanje zapore ceste, saj bo projekt samo tako lahko potekal nemoteno in varno. O morebitnih spremembah glede zapore ceste boste občani in ostali uporabniki lokalne ceste pravočasno obveščeni. Vabljeni, da spremljate občinsko spletno stran https://www.dobrova-polhovgradec.si/ za najaktualnejše novice.

Občina Dobrova - Polhov Gradec

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi