Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 20.11.2017

delno oblačno
Ponoči bo pretežno jasno. Ponekod po nižinah bo spet nastala megla. Najnižje jutranje temperature bodo od -5 do 0, v alpskih dolinah do -8, ob morju okoli 4 °C.
-1°C | 9°C
torek, 21.11.2017
0°C | 10°C
sreda, 22.11.2017
4°C | 12°C
četrtek, 23.11.2017
6°C | 13°C
Opozorila
Nedelja, 19.11.2017 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
-1°C
9°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Obvestila

Pomlad v OK Fit centru


OBVESTILA

| |
14.03.2013      12:23
A A

Pomlad v OK Fit centru


Pomlad je pred vrati in v OK Fit centru so že pripravili nove programe vadb, ki bodo vsem članom omogočili fit skok v poletne dni. Poleg novih vadbenih koreografij pri programih Les Mills bodo lahko člani treninge v dvorani dopolnili z vadbo v naravi. Poleg rednih tekaških treningov (vzdržljivostni tek in fartlek) ter učenja tekaške abecede v okviru programov Okejevci osvajamo kilometre se bo mogoče udeležiti tudi t. i. bootcampa. To je oblika krožne vadbe, ki temelji na funkcionalnih vajah z lastno težo in je kot taka pomembno dopolnilo rednim tekaškim treningom.


Skupinska vadba Metabolic Effect v OK fit centru
Skupinska vadba Metabolic Effect v OK fit centru
Deli:

Že zdaj pa se lahko udeležite nove vadbe Metabolic effect, ki je namenjena vsem, ki si želite zelo intenzivnega treninga, in tudi tistim, ki jim sicer nikakor ne uspe najti časa za šport. Vadba namreč traja le 30 minut ter združuje znanost hormonskega metabolizma in metaboličnega treninga.

Vse tiste, ki še vedno prisegate na individualne treninge, v fitnesu, kjer je letos na voljo tudi nekaj novih rekvizitov,  pričakujejo izkušeni osebni trenerji, ki vam bodo pomagali doseči zastavljene cilje, saj vam bodo svetovali tako pri treningu kot pri pravilni prehrani.

V OK Fit centru poskrbijo tudi za drugačne oblike druženja svojih članov. Tako so združili koristno s prijetnim in decembra organizirali Zumba party ter zabavo ob kuhanem vinu, sledilo je predavanje o pravilni prehrani, v naslednjih mesecih pa načrtujejo še več tovrstnih dogodkov, med drugim že tradicionalno udeležbo članic na junijskem teku za ženske.

Letos je zelo veselo tudi pri vadbi FitKO, ki je namenjena najmlajšim športnikom (od 3 do 5 let); ti skozi igro razvijajo motorične sposobnosti. Občasno se jim na t. i. FitKOvih igrah pridružijo starši, decembra pa jih je obiskal Božiček.

V teh dneh bodo v OK Fit centru uspešno zaključili nadaljevalni plesni tečaj, hkrati pa že vabijo k novemu vpisu vse tiste pare, ki bi se želeli naučiti prvih plesnih korakov, in tudi tiste, ki bi radi le izpopolnili svoje znanje. Tako začetni kot nadaljevalni tečaj se bosta začela aprila.

Če torej želite poletje pričakati fit in v dobri kondiciji, čim prej obiščite OK Fit center. Med široko ponudbo vadb in programov boste zagotovo našli tisto, ki bo ustrezala vašim sposobnostim in željam. Pri izbiri pa vam bodo svetovali tudi trenerji v OK Fit centru.


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Dobrova-Polhov Gradec!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent
Naš časopis
Številka: 453
Izšla: 30.10.2017

Prelistaj E-izdajo
Koledar dogodkov Preglej vse
November 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28
19.11.2017
Danes ni dogodkov.
26.11.2017 | Kultura
Bil je škrjanec, ponovitev

Bodite prvi pri oddaji mnenja.