Logo MojaObčina.si
DANES
33°C
22°C
JUTRI
33°C
21°C
Oceni objavo

Obvestilo o pričetku del za izgradnjo parkirišča na Dobrovi

Obveščamo vas, da se bodo predvidoma s 1. julijem 2024 pričela dela za izgradnjo novega P+R parkirišča na Dobrovi. Izvajalec del bo podjetje V3 d.o.o. S projektom bomo zagotovili nujno potrebna parkirna mesta v središču kraja, saj bo novo parkirišče obsegalo kar 50 parkirnih mest, med drugim tudi za invalide in električna vozila, polnilnico za električna vozila in stojala za kolesa. V času izvajanja del ne bo možno parkiranje na makadamskem parkirišču pri rondoju. Izvajalec del bo v tem času zagotovil nadomestno parkirišče, kot je označeno na priloženi grafiki (ob odlagališču materiala oziroma gradbišču BKO). Občane prosimo za upoštevanje nove lokacije parkiranja, saj bo gradnja novega parkirišča le tako lahko potekala nemoteno. Hvala za razumevanje.


Občina Dobrova - Polhov Gradec

Oglejte si tudi