Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 24.11.2017

delno oblačno
Ponoči bo predvsem v zahodnih krajih zmerno do pretežno oblačno, več jasnine pa bo proti vzhodu, kjer bo zjutraj lahko po nekaterih nižinah nekaj megle. Jugozahodnik bo prehodno ponehal. Najnižje jutranje temperature bodo od 0 do okoli 6, v zatišnih legah severne Slovenije okoli -2, ob morju 10°C.
3°C | 15°C
sobota, 25.11.2017
6°C | 12°C
nedelja, 26.11.2017
4°C | 5°C
ponedeljek, 27.11.2017
-2°C | 5°C
torek, 28.11.2017
-3°C | 6°C
Opozorila
Četrtek, 23.11.2017 ob 16h
Dodatnega opozorila ni.
3°C
15°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Obvestila Dogodki

7. Vesnin ples


DOGODKI

| |
28.06.2013      1:34
A A

7. Vesnin ples


Mineva že sedmo leto od tragičnega slovesa ene izmed plesalk plesnega društva Panorama. Zaključno produkcijo plesalcev plesnega kluba Forma in društva Panorama Nataša Potočnik vsako leto posveti spominu na Vesno Dobnikar.


Deli:

Plesalci Forme in Panorame zaključujejo že drugo skupno leto. Zadovoljni z osvojenimi plesnimi koraki in vsemi nepozabnimi trenutki, ki so jih doživeli na treningih, nastopih in tekmovanjih, so se še zadnjič predstavili najboljšemu občinstvu, svojim najbližjim, ki jih spodbujajo in podpirajo na plesni poti.

V 25 plesnih nastopih so se predstavile vse starostne skupine, v vseh zvrsteh, od hip-hopa in breaka do stepa in jazz baleta. Celotna plesna produkcija je bila zasnovana po literarni predlogi Ele Peroci Moj dežnik je lahko balon, katere zgodba je med seboj povezovala vse plesne nastope.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Dobrova-Polhov Gradec!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent
Naš časopis
Številka: 453
Izšla: 30.10.2017

Prelistaj E-izdajo

Bodite prvi pri oddaji mnenja.