Logo MojaObčina.si

Dobrova-Polhov Gradec

JUTRI
26°C
17°C
TOR.
30°C
16°C
7402

Nova prometna ureditev v okolici črnovrške cerkve

V lanskem letu se je v Črnem Vrhu zaključila prenova cerkve sv. Lenarta, pred zimskimi meseci pa je bila urejena še njena okolica. Lansko jesen je bila cesta, ki poteka okrog cerkve, asfaltirana, nato pa opremljena še z novimi prometnimi znaki, ki sedaj pomagajo pri usmerjanju prometa v okolici cerkve ob večjih dogodkih. Izvedena pa so bila tudi gradbena dela pred župniščem, kjer je bilo dokončano asfaltiranje in ustrezno odvodnjavanje objektov in ceste. Na območju od župnišča do cerkve je sedaj vzpostavljeno tudi območje omejene hitrosti, cona 30. V letošnjem letu pa Občina poleg rednih vzdrževalnih del na pokopališču načrtuje tudi asfaltiranje okolice mrliške vežice in pretlakovanje osrednje poti pokopališča.L. O.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi