Logo MojaObčina.si
DANES
19°C
4°C
JUTRI
22°C
4°C

Nočni pohod na Polhograjsko Grmado

Planinsko društvo Blagajana Polhov Gradec po dveh letih premora vabi na 30. »Nočni pohod na Polhograjsko Grmado (898 m)«. Pohod bo potekal v petek 6. januarja 2023. Vpis pohodnikov s prostovoljnimi prispevki in začetek pohoda bo pri gostilni Pratkar na Pristavi pri Polhovem Gradcu od 18. do 22. ure. Pot se nadaljuje mimo planinske koče na Ravneku, mimo lovske koče, čez Malo Grmado na vrh Grmade. Vrnitev v dolino je možna v več smeri. Pot bo označena in varovana.

Pohodniška oprema naj bo prilagojena času in vremenskim razmeram (planinski čevlji, čelna svetilka, pohodne palice in dereze po potrebi).

Kontaktni telefon: Stane Dvanajščak, 041 514 397


Vabljeni!Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi