Logo MojaObčina.si

Dobrova-Polhov Gradec

DANES
31°C
18°C
JUTRI
34°C
18°C

Testiranje na SARS-CoV-2 s hitrimi antigenskimi testi bo potekalo do 17. 6. 2021

Vse občane obveščamo, da se bo testiranje na SARS-CoV-2 s hitrimi antigenskimi testi v občini Dobrova - Polhov Gradec zaključilo v četrtek 17. 6. 2021. Med poletjem testiranje ne bo potekalo.


Do 17. 6. 2021 pa bo testiranje potekalo po ustaljenem urniku:
- vsak torek, med 18:30 in 19:30, v ambulanti na Dobrovi,
- vsak četrtek, med 11:00 in 12:00, v ambulanti na Dobrovi.


Še vedno velja, da vnaprejšnje naročanje na testiranje ni potrebno. S seboj morate imeti osebni dokument in kartico zdravstvenega zavarovanja. Med čakanjem na testiranje obvezno upoštevajte varnostno razdaljo in nosite zaščitno masko. Hitri antigenski testi so namenjeni posameznikom, ki ne kažejo znakov okužbe in se počutijo zdrave, a so vseeno lahko asimptomatski nosilci virusa. Testiranje ni namenjeno potrjevanju bolezni pri posameznikih, ki imajo znake, ki nakazujejo okužbo z virusom. Občani, ki občutijo simptome značilne za koronavirus, naj pokličejo svojega osebnega zdravnika, ki jih bo napotil na PCR test. Testiranje na SARS-CoV-2 s hitrimi antigenskimi testi je namenjeno samo občanom občine Dobrova - Polhov Gradec.


Hvala za razumevanje.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi