Logo MojaObčina.si

Dobrova-Polhov Gradec

JUTRI
13°C
10°C
NED.
14°C
5°C
5335

Kmalu brezplačen WIFI dostop na sedmih javnih mestih

V preteklih mesecih je že bila predstavljena pobuda WiFi4EU, ki jo sofinancira Evropska unija, saj želi državljanom po vsej Evropi omogočiti brezžični dostop do interneta na javnih mestih (v parkih, na trgih, v javnih zgradbah, knjižnicah, zdravstvenih domovih, muzejih …).

Projekt bo v kratkem zaživel tudi v občini Dobrova - Polhov Gradec, kjer bo vsem uporabnikom na voljo brezplačni brezžični dostop do interneta na naslednjih lokacijah:

-          Polhograjska graščina, Polhov Gradec 61

-          KS Črni Vrh, Črni Vrh 37a

-          KS Šentjošt, Šentjošt 13

-          ŠRC Gabrje

-          KD Jakoba Trobca, Polhov Gradec 13

-          ŠD Brezje, Brezje 41d

-          PGD Dobrova, Ulica Vladimirja Dolničarja 11

Občina Dobrova - Polhov Gradec je nedavno podpisala pogodbo s podjetjem Telekom Slovenije d. d., ki bo poskrbelo za namestitev opreme za brezžični internet na sedmih izbranih lokacijah. O uspešnosti projekta se bo lahko sodilo potem, ko bo jasno, koliko uporabnikov se bo redno priključevalo na WiFi, zagotovo pa je dodatna pokritost z WiFi omrežjem v naši občini zelo dobrodošla.


lo

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi