Logo MojaObčina.si

Dobrova-Polhov Gradec

DANES
19°C
2°C
JUTRI
20°C
4°C
7402

JUTRANJA VADBA V ŠRC GABRJE S ŠOLO ZDRAVJA OD 3. 3. 2020 DALJE

Od ponedeljka do petka ob 8.30 v vseh letnih časih in ob vsakem vremenu, na prostem.

 

Občina Dobrova - Polhov Gradec vas v sodelovanju z društvom Šola zdravja vabi na vsakodnevno jutranjo telovadbo "1000 gibov", ki bo potekala vsak dan od ponedeljka do petka ob 8.30 v športno rekreacijskem centru Gabrje v vseh letnih časih in ob vsakem vremenu na prostem. Od 3. marca dalje. Vaje "1000 gibov" so primerne za vse. V 30 minutah razgibamo vse sklepe telesa in dosežemo maksimalno gibljivost in okretnost telesa ter zmanjšamo bolečine. Vaje vodijo usposobljeni prostovoljci.  

Več informacij v naslednji številki Našega časopisa.

 

Lepo vabljeni na jutranjo telovadbo!

 

 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi