12°C
23°C
9°C

14. tradicionalni turnir v malem nogometu ŠD Setnik

Nedelja, 4. september 2022, je bila v Polhovem Gradcu obarvana športno. Člani Športnega društva Setnik smo na igrišču pri OŠ Polhov Gradec organizirali naš tradicionalni turnir v malem nogometu, ki je letos potekal že štirinajstič!

Lepo vreme, dobro vzdušje, za katerega je skrbela dvojica MC Žika in DJ Sushi, in trud vse članov društva so na igrišče privabili obiskovalce, ki so navijali za svojega favorita, ki so si ga izbrali izmed 12 tekmovalnih ekip. Kar nekaj med njimi se jih je na našem turnirju predstavilo prvič. Barve domačega športnega društva pa sta zastopali dve ekipi, in sicer ŠD Setnik in ŠD Setnik – veterani.

1. mesto na turnirju je osvojila ekipa Ovi bar 46, 2. mesto ekipa Ugrizni.me, 3. mesto pa ekipa Ulični bojevniki. Najboljši igralec turnirja je postal Adriano Mladenovič iz zmagovalne ekipe, najboljši vratar pa Andrej Gerjol iz ekipe ŠD Setnik, ki se je izkazal predvsem na tekmi za 3. mesto. Podeljen pa je bil tudi pokal šanka. Iskrene čestitke vsem prejemnikom nagrad!

Se vidimo na našem naslednjem športnem dogodku. Do takrat pa ne pozabite ogreti svojih loparjev za namizni tenis!