Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 26.04.2018

oblačno
Ponoči se bo razjasnilo. Najnižje jutranje temperature bodo od 6 do 12°C.
11°C | 19°C
petek, 27.04.2018
11°C | 19°C
sobota, 28.04.2018
9°C | 21°C
nedelja, 29.04.2018
8°C | 27°C
ponedeljek, 30.04.2018
10°C | 25°C
Opozorila
Torek, 24.4.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
11°C
19°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Obvestila

Kohezijski dnevi 2017 - EU PROJEKT, MOJ ......


OBVESTILA

| |
01.03.2017      13:04
A A

Kohezijski dnevi 2017 - EU PROJEKT, MOJ PROJEKT 2017Deli:
Spoštovani,

V Službi Vlade RS za razvoj in evropsko kohezijsko politiko, kot organu upravljanja za evropske strukturne sklade in Kohezijski sklad, želimo predstaviti rezultate in koristi, ki jih imamo v Sloveniji zaradi evropske kohezijske politike, in predvsem možnosti, ki se odpirajo v tej finančni perspektivi. Tako že tretje leto začenjamo s kampanjo EU PROJEKT, MOJ PROJEKT 2017. Ta bo tokrat potekala v treh fazah. V prvi, ki že poteka, bomo zbirali
predloge sofinanciranih projektov, v drugi fazi, ki jo bomo pričeli predvidoma okrog 25. 3., bomo začeli s spletnim glasovanjem za najboljši projekt v vsaki regiji, 9. in 10. 6. pa se bodo ponovno odvili dnevi odprtih vrat projektov. Podrobnosti na: http://www.eu-skladi.si/sl/aktualno/novice/eu-projekt-moj-projekt-2017.

Vabimo vas, da v kampanji aktivno sodelujete, tako s promoviranjem kampanje po vaših komunikacijskih kanalih in spodbujanjem občanov k pošiljanju predlogov kot s pošiljanjem vaših predlogov. Prepričani smo, da so v vaši občini številni projekti sofinancirani iz Evropskega socialnega sklada, Evropskega sklada za regionalni razvoj ali Kohezijskega sklada, ki prispevajo k lepšemu in bolj kakovostnemu življenju v vaši občini in na katere ste
upravičeno ponosni. Predloge zbiramo do 15. 3. 2017 preko spletnega obrazca: http://www.eu-skladi.si/sl/aktualno/predlagaj-projekt, najboljši projekti po mnenju glasovalcev pa bodo predstavljeni na dnevu odprtih vrat EU PROJEKT, MOJ PROJEKT 2017. Kampanjo bomo promovirali tudi v dnevnem časopisju, na nacionalnem in na lokalnih radijih, po spletnih medijih ter socialnih omrežjih.

Za kakršne koli dodatne informacije, smo vam z veseljem na voljo.

Že vnaprej hvala za sodelovanje! Veselimo se vaših predlogov!
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Dobje!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!