Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 21.09.2018

jasno
Ponoči se bo povsod razjasnilo, ponekod po nižinah bo nastala megla. Najnižje jutranje temperature bodo od 10 do 15, ob morju okoli 18 °C.
13°C | 29°C
sobota, 22.09.2018
15°C | 17°C
nedelja, 23.09.2018
8°C | 22°C
ponedeljek, 24.09.2018
12°C | 22°C
Opozorila
Četrtek, 20.9.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
13°C
29°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Obvestila

Kohezijski dnevi 2017 - EU PROJEKT, MOJ ......


OBVESTILA

| |
01.03.2017      13:04
A A

Kohezijski dnevi 2017 - EU PROJEKT, MOJ PROJEKT 2017Deli:
Spoštovani,

V Službi Vlade RS za razvoj in evropsko kohezijsko politiko, kot organu upravljanja za evropske strukturne sklade in Kohezijski sklad, želimo predstaviti rezultate in koristi, ki jih imamo v Sloveniji zaradi evropske kohezijske politike, in predvsem možnosti, ki se odpirajo v tej finančni perspektivi. Tako že tretje leto začenjamo s kampanjo EU PROJEKT, MOJ PROJEKT 2017. Ta bo tokrat potekala v treh fazah. V prvi, ki že poteka, bomo zbirali
predloge sofinanciranih projektov, v drugi fazi, ki jo bomo pričeli predvidoma okrog 25. 3., bomo začeli s spletnim glasovanjem za najboljši projekt v vsaki regiji, 9. in 10. 6. pa se bodo ponovno odvili dnevi odprtih vrat projektov. Podrobnosti na: http://www.eu-skladi.si/sl/aktualno/novice/eu-projekt-moj-projekt-2017.

Vabimo vas, da v kampanji aktivno sodelujete, tako s promoviranjem kampanje po vaših komunikacijskih kanalih in spodbujanjem občanov k pošiljanju predlogov kot s pošiljanjem vaših predlogov. Prepričani smo, da so v vaši občini številni projekti sofinancirani iz Evropskega socialnega sklada, Evropskega sklada za regionalni razvoj ali Kohezijskega sklada, ki prispevajo k lepšemu in bolj kakovostnemu življenju v vaši občini in na katere ste
upravičeno ponosni. Predloge zbiramo do 15. 3. 2017 preko spletnega obrazca: http://www.eu-skladi.si/sl/aktualno/predlagaj-projekt, najboljši projekti po mnenju glasovalcev pa bodo predstavljeni na dnevu odprtih vrat EU PROJEKT, MOJ PROJEKT 2017. Kampanjo bomo promovirali tudi v dnevnem časopisju, na nacionalnem in na lokalnih radijih, po spletnih medijih ter socialnih omrežjih.

Za kakršne koli dodatne informacije, smo vam z veseljem na voljo.

Že vnaprej hvala za sodelovanje! Veselimo se vaših predlogov!
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Dobje!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!