Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 18.06.2018

jasno
Danes bo delno jasno z občasno povečano oblačnostjo. Popoldne bo v hribovitem svetu nastala kakšna kratkotrajna ploha, izjemoma lahko tudi zagrmi. Pihal bo severni do severovzhodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 24 do 28, na Primorskem okoli 30 °C.
16°C | 27°C
torek, 17.06.2018
17°C | 28°C
sreda, 19.06.2018
16°C | 28°C
četrtek, 20.06.2018
16°C | 29°C
petek, 21.06.2018
17°C | 31°C
Opozorila
Ponedeljek, 18.6.2018 ob 6h
Dodatnega opozorila ni.
16°C
27°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Kultura

Zaigrajmo in zapojmo po domače


KULTURA

| |
23.11.2017      7:36
A A

Zaigrajmo in zapojmo po domačeDeli:

V športni dvorani Osnovne šole III Murska Sobota je v petek 17. novembra potekala zabavna prireditev Zaigrajmo in zapojmo po domače, ki jo je vodil humorist Geza Farkaš. Na prireditvi, ki jo pripravljajo že trideset let se med drugim predstavljajo najboljše glasbene skupine in posamezniki iz Slovenije ter tujine. Letošnjega koncerta se je udeležilo veliko število obiskovalcev iz levega in desnega brega reke Mure.

Na odru so obiskovalce zabavali Klapa Skala, Čuki, Alfi Nipič, Mladi Gamsi, Aeternum, Zlatko Pejaković, Prleški kvintet, Boris Kopitar, Korado, Ansambel Smeh, Saša Landero, Gamsi, ansambel Aplavz, Marjan Zgonc, Pop'n'Dekl, Peter Auguštin, Halicanum, Atlanta, Gasilec Sašo, Emina, Ivan Mezga.

Za veliko smeha in dobre volje je poskrbel humorist Vinko Šimek- Jaka Šrafciger.


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI KULTURNO DRUŠTVO MOŠKI VOKALNI KVINTET AETERNUM? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!