Logo MojaObčina.si

Črenšovci

DANES
25°C
16°C
JUTRI
30°C
16°C
1566

Zaigrajmo in zapojmo po domače

V športni dvorani Osnovne šole III Murska Sobota je v petek 17. novembra potekala zabavna prireditev Zaigrajmo in zapojmo po domače, ki jo je vodil humorist Geza Farkaš. Na prireditvi, ki jo pripravljajo že trideset let se med drugim predstavljajo najboljše glasbene skupine in posamezniki iz Slovenije ter tujine. Letošnjega koncerta se je udeležilo veliko število obiskovalcev iz levega in desnega brega reke Mure.

Na odru so obiskovalce zabavali Klapa Skala, Čuki, Alfi Nipič, Mladi Gamsi, Aeternum, Zlatko Pejaković, Prleški kvintet, Boris Kopitar, Korado, Ansambel Smeh, Saša Landero, Gamsi, ansambel Aplavz, Marjan Zgonc, Pop'n'Dekl, Peter Auguštin, Halicanum, Atlanta, Gasilec Sašo, Emina, Ivan Mezga.

Za veliko smeha in dobre volje je poskrbel humorist Vinko Šimek- Jaka Šrafciger.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi